ASDAS

Kompleksowy e-marketing

Posiadamy najszersze na rynku portfolio usług "in house" w zakresie performance marketingu. Realizując kampanie koncentrujemy się na osiąganiu jak najlepszych efektów, generujących wysoką sprzedaż.

Case studies

Poznaj nasze przykładowe realizacje, które obrazują potencjał efektywnościowy, jakim dysponujemy. Przeprowadzone przez nas kampanie są doceniane przez rynek.
Efektywność i ROI osiągnięte w kompleksowej kampanii mobilnej dla iTaxi zostały nagrodzone 2 statuetkami przez jurorów "Golden Arrow" (czerwiec 2017)  w kategoriach "SEM" oraz "Marketing mobilny" oraz przez jurorów Google Premier Partner Awards (n..
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę
Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and Lead Generation. Case zostął opublikowany w dedykowanym, drukowanym zestawieniu najlepszych kampanii..
W ciągu trzech miesięcy zgromadzonych zostało ponad 130 000 wyselekcjonowanych (sprofilowanych) rekordów. Inwestycja sklepu w działania reklamowe zwróciła się w ciągu pierwszej wysyłki e-mailingu...
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%. W komunikacji zastosowano dwa kanały: wyszukiwarkę Google oraz sieć reklamową GDN...

Co robimy?

Zapewniamy kompleksową realizację kampanii marketingowych w Internecie – od opracowywania strategii komunikacyjnej i kreacji, przez dobór mediów, przeprowadzenie kampanii, optymalizację, aż po raportowanie oraz przygotowanie wytycznych dla przyszłych działań reklamowych w Internecie.
Jako doświadczona agencja działająca w obszarach SEM (SEO i PPC), afiliacji, mobile oraz e-mail marketingu, a także analityki internetowej, realizujemy skuteczny marketing efektywnościowy. 
Stworzyliśmy i prowadzimy serwis dotyczący performance marketingu: 
 

Performance 360 – dookoła Performance Marketingu.

Usługi

PPC
PPC

Efektywne kampanie w wyszukiwarkach, sieciach kontekstowych oraz społecznościowych.

SEO
SEO

Kompleksowa obsługa kampanii SEO, oparta na zasadach wyznaczonych przez Google.

Afiliacja

Reklama w Internecie rozliczana za efekt.

E-mail marketing

Opracowywanie i przeprowadzanie skutecznych działań e-mail marketingowych.

Mobile marketing

Planowanie i realizowanie kampanii kierowanych na urządzenia mobilne.

Web analytics

Najszersze kompetencje w zakresie analityki webowej.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Wawelska 14, 02-061 Warszawa
Cube Group S.A., Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712, NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.