Aktualności

Agencja Cube Group wygrała przetarg na obsługę marek Opoczno i Cersanit

Agencja digital marketingowa Cube Group wygrała przetarg ogłoszony przez Grupę Cersanit na promocję marek Opoczno oraz Cersanit w kanale digital.

W wyniku wygranego przetargu zespół Cube Group będzie odpowiadał za strategię, planowanie i zakup mediów, analitykę oraz optymalizację. Komunikacja będzie prowadzona m.in. z wykorzystaniem kanałów: display, SEM, SEO i content marketing, e-mail marketing oraz afiliacja. Współpraca została nawiązana długoterminowo.

Obie marki należą do Grupy Cersanit, działającej na rynkach Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Bliskim Wschodzie, a także Azji Środkowej i Afryki Północnej. Opoczno to marka płytek ceramicznych, wielokrotnie nagradzana za efektowne wzornictwo oraz połączenie w swoich produktach jakości z wysokimi walorami estetycznymi. Kolekcje marki Opoczno charakteryzują się współczesnym designem i kreują stylowe przestrzenie salonów, kuchni, łazienek jak i tarasów, podjazdów oraz elewacji. Marka Cersanit zaś oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek, od płytek, przez wanny, po ceramikę i meble łazienkowe.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa