Aktualności

Agencja Cube Group z obsługą mBanku w kanale digital

Agencja digital marketingowa Cube Group w wyniku przetargu odpowiada za budowę i kompleksową realizację strategii promocji produktów mBanku w kanałach digital. Współpraca ma charakter długofalowy.

W ramach współpracy Cube Group odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów cyfrowych (m.in. display, e-mail, search, video, social), zaawansowaną analitykę, wsparcie technologiczne i doradztwo.

mBank powierzył Cube Group ciągłą optymalizację procesów sprzedaży kont, kredytów i ubezpieczeń oferowanych przez bank w poszczególnych kanałach online m.in. na podstawie analizy customer journey.

„mBank jest pierwszym wirtualnym bankiem w Polsce i do dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości online i mobilnej. Tym bardziej cieszymy się, że do działań digital wybrał agencję digital native” – komentuje Andrzej Cudny, Prezes Zarządu Cube Group.

Agencja została wybrana w drodze przetargu. Współpraca jest długoterminowa.

mBank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków nie tylko w kraju, ale i na świecie. W Polsce obsługuje 4,8 mln klientów. Działa także w Czechach i na Słowacji, gdzie ma już prawie 1 mln użytkowników.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa