Aktualności

Andrzej Cudny jurorem MIXX Awards 2017

Andrzej Cudny, prezes zarządu Cube Group, został jurorem prestiżowego konkursu digital marketingowego IAB MIXX Awards.

MIXX Awards to konkurs na najlepsze kampanie digital marketingowe. Jego pierwsza edycja została zorganizowana w 2005 roku przez amerykański oddział IAB. Od tego czasu rokrocznie przyznawane są kolejne nagrody w różnych regionach świata. W Polsce MIXX Awards organizowane są już 11. raz!

W konkursie doceniane są kampanie digital marketingowe wyróżniające się pod względem: strategii, kreacji reklamowej, wykonania i wykorzystania mediów,  rezultatów i ROI. W gronie jurorów są eksperci i marketerzy z topowych marek, wydawców, domów mediowych, agencji w całej Polsce.

W tym roku w jury – obok ekspertów m.in. z Grupa Allegro, Volvo Car Poland, PayU, Walk Digital, Grupa Wirtualna Polska oraz Grupa Onet-RAS Polska – zasiądzie również prezes zarządu Cube Group, Andrzej Cudny.

Andrzej Cudny z branżą reklamową związany jest od 13 lat, założył agencję Cube Group w 2006 roku. Niedługo potem współtworzył pierwsze standardy reklamy online w Polsce, angażując się w pracę grup roboczych IAB. Zarządzana przez niego spółka Cube Group obsługuje obecnie ponad 250 Klientów, m.in. PLL LOT, innogy, BZ WBK, Credit Agricole, Provident Polska, Promedica24. W jej skład wchodzą: nagradzana sieć reklamy performance NetSales, sieć dedykowana serwisom e-commerce SalesMedia, agencja e-mail marketingowa MailSales realizująca wysyłki mailingów do prawie 1 mld kont e-mail, agencja SEO i content marketingowa SEMTEC oraz agencja butikowa White Paper Agency.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa