Aktualności

Andrzej Cudny jurorem MIXX Awards 2017

Andrzej Cudny, prezes zarządu Cube Group, został jurorem prestiżowego konkursu digital marketingowego IAB MIXX Awards.

MIXX Awards to konkurs na najlepsze kampanie digital marketingowe. Jego pierwsza edycja została zorganizowana w 2005 roku przez amerykański oddział IAB. Od tego czasu rokrocznie przyznawane są kolejne nagrody w różnych regionach świata. W Polsce MIXX Awards organizowane są już 11. raz!

W konkursie doceniane są kampanie digital marketingowe wyróżniające się pod względem: strategii, kreacji reklamowej, wykonania i wykorzystania mediów,  rezultatów i ROI. W gronie jurorów są eksperci i marketerzy z topowych marek, wydawców, domów mediowych, agencji w całej Polsce.

W tym roku w jury – obok ekspertów m.in. z Grupa Allegro, Volvo Car Poland, PayU, Walk Digital, Grupa Wirtualna Polska oraz Grupa Onet-RAS Polska – zasiądzie również prezes zarządu Cube Group, Andrzej Cudny.

Andrzej Cudny z branżą reklamową związany jest od 13 lat, założył agencję Cube Group w 2006 roku. Niedługo potem współtworzył pierwsze standardy reklamy online w Polsce, angażując się w pracę grup roboczych IAB. Zarządzana przez niego spółka Cube Group obsługuje obecnie ponad 250 Klientów, m.in. PLL LOT, innogy, BZ WBK, Credit Agricole, Provident Polska, Promedica24. W jej skład wchodzą: nagradzana sieć reklamy performance NetSales, sieć dedykowana serwisom e-commerce SalesMedia, agencja e-mail marketingowa MailSales realizująca wysyłki mailingów do prawie 1 mld kont e-mail, agencja SEO i content marketingowa SEMTEC oraz agencja butikowa White Paper Agency.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz