Aktualności

Anna Gromańska na Meetblogin 2017

W najbliższą sobotę, 7 października, Anna Gromańska – Publishing & Innovations Director w Cube Group – poprowadzi warsztaty dla Wydawców na Meetblogin 2017 w ramach Łódź Design Festival.

Meetblogin to coroczna inicjatywa skierowana do blogerów. Ma na celu promowanie potencjału polskich blogów i ludzi za nimi stojących, skupiających się na designie i projektowaniu wnętrz. W tym roku odbywa się w ramach Łódź Design Festival, który jest aktualnie najważniejszym w regionie Europy Środkowo–Wschodniej wydarzeniem międzynarodowym związanym z projektowaniem i designem.

Gromańska wraz z Brand Managerem marki Dulux Izabelą Sługocką oraz Strategic Plannerem agencji VML Pauliną Sołtysiak poprowadzi godzinne warsztaty „Dobre kampanie robię”. W ich ramach uczestnicy będą mogli wzbogacić swój warsztat narzędzi przydatnych w blogowaniu, wysłuchać omówień ciekawych case’ów współpracy blogerów i marek, przygotować zadanie domowe. Spotkanie rozpocznie się w sobotę na terenie Łódź Design Festival o 16.30.

Szczegóły wydarzenia oraz harmonogram można znaleźć na stronie organizatora.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz