Aktualności

Anna Gromańska na Meetblogin 2017

W najbliższą sobotę, 7 października, Anna Gromańska – Publishing & Innovations Director w Cube Group – poprowadzi warsztaty dla Wydawców na Meetblogin 2017 w ramach Łódź Design Festival.

Meetblogin to coroczna inicjatywa skierowana do blogerów. Ma na celu promowanie potencjału polskich blogów i ludzi za nimi stojących, skupiających się na designie i projektowaniu wnętrz. W tym roku odbywa się w ramach Łódź Design Festival, który jest aktualnie najważniejszym w regionie Europy Środkowo–Wschodniej wydarzeniem międzynarodowym związanym z projektowaniem i designem.

Gromańska wraz z Brand Managerem marki Dulux Izabelą Sługocką oraz Strategic Plannerem agencji VML Pauliną Sołtysiak poprowadzi godzinne warsztaty „Dobre kampanie robię”. W ich ramach uczestnicy będą mogli wzbogacić swój warsztat narzędzi przydatnych w blogowaniu, wysłuchać omówień ciekawych case’ów współpracy blogerów i marek, przygotować zadanie domowe. Spotkanie rozpocznie się w sobotę na terenie Łódź Design Festival o 16.30.

Szczegóły wydarzenia oraz harmonogram można znaleźć na stronie organizatora.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa