Aktualności

AUTOREDUTA klientem Cube Group

Agencja digital marketingowa Cube Group współpracuje z AUTOREDUTĄ. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę w kanale digital autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz oraz sieci niezależnych serwisów marek premium.

Zadaniem Cube Group jest wypromowanie serwisów samochodowych Klienta. W ramach podpisanej umowy Cube Group odpowiada za strategię digital, zakup mediów, widoczność w wynikach organicznych i płatnych Google, analitykę oraz kreację i obsługę IT stron internetowych należących do AUTOREDUTY. Trudny target kampanii – właściciele samochodów marek premium – wymaga bardzo dokładnej optymalizacji działań z wykorzystaniem zaawansowanej analityki, która pozwala na tracking zarówno zapisów online do serwisu, jak i zapisów dokonywanych przez telefon.

Agencja została wybrana w ramach konkursu ofert. Współpraca jest długoterminowa.

Pierwsze kampanie ruszyły w marcu. Grupa AUTOREDUTA to sieć specjalistycznych punktów oferujących usługi sprzedaży, odkupu, serwisu, likwidacji szkód, finansowania i pielęgnacji aut luksusowych dla wymagających klientów. Specjalizuje się w serwisowaniu i naprawach samochodów marek BMW, MINI, Porsche, Mercedes, Audi, Bentley, Jaguar oraz Land Rover.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa