Aktualności

Cube Group Agencją Roku 2009 według Media & Marketing

Miło nam poinformować że zostaliśmy uhonorowani przez Media & Marketing Polska tytułem „Agencja Roku 2009„.

Nasza trzyletnia praca pozwoliła nam uzyskać pozycję lidera wśród firm segmentu SEM/SEO w Polsce. W ostatnim 2008 roku udało nam się zwiększyć przychody o ok 45% (do około 10 mln zł) w porównaniu z rokiem 2007.Na nasz dynamiczny rozwój wskazują nie tylko przychody ale też rozwój struktur agencji na nowych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Do dziś powstały dwa odziały agencji w rejonie CEE – pierwszy na Litwie, kolejny w Łotwie, gdzie pracujemy dla Klientów tj.: Pirelli, Sony, czy Whirpool.

Wciąż rozbudowujemy zakres usług. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne już działania związane z PPC, czy reklamą kontekstową. Staramy się, tak jak 3 lata temu, działać bardzo prężnie, proponując kampanie innowacyjne, dochodowe dla klienta. Naszą najnowszą ofertą jest Affiliate Management oraz Retargetowanie pozwalające reklamodawcom pozyskać, mówiąc w skrócie, „niezdecydowanych” internautów. Budujemy nową, lepszą jakość usług dostępnych na rynku nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych strategii komunikacji w internecie, przy czym wielki nacisk kładziemy na efekty, m. in. ROI.

Sprawdziły się też nasze przypuszczenia odnośnie cięcia wydatków na reklamę on-line w obecnej sytuacji gospodarczej. Cube Group nie dość, że nie obserwuje spadku zainteresowania swoją ofertą, to odnotowuje systematyczny wzrost liczby zapytań kierowanych pod jej adresem.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zrozumieniem dla naszych działań przyczynili się do przyznania naszemu zespołowi wyróżnienia nadanego przez Media & Marketing.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa