Aktualności

Cube Group Agencją Roku 2009 według Media & Marketing

Miło nam poinformować że zostaliśmy uhonorowani przez Media & Marketing Polska tytułem „Agencja Roku 2009„.

Nasza trzyletnia praca pozwoliła nam uzyskać pozycję lidera wśród firm segmentu SEM/SEO w Polsce. W ostatnim 2008 roku udało nam się zwiększyć przychody o ok 45% (do około 10 mln zł) w porównaniu z rokiem 2007.Na nasz dynamiczny rozwój wskazują nie tylko przychody ale też rozwój struktur agencji na nowych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Do dziś powstały dwa odziały agencji w rejonie CEE – pierwszy na Litwie, kolejny w Łotwie, gdzie pracujemy dla Klientów tj.: Pirelli, Sony, czy Whirpool.

Wciąż rozbudowujemy zakres usług. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne już działania związane z PPC, czy reklamą kontekstową. Staramy się, tak jak 3 lata temu, działać bardzo prężnie, proponując kampanie innowacyjne, dochodowe dla klienta. Naszą najnowszą ofertą jest Affiliate Management oraz Retargetowanie pozwalające reklamodawcom pozyskać, mówiąc w skrócie, „niezdecydowanych” internautów. Budujemy nową, lepszą jakość usług dostępnych na rynku nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych strategii komunikacji w internecie, przy czym wielki nacisk kładziemy na efekty, m. in. ROI.

Sprawdziły się też nasze przypuszczenia odnośnie cięcia wydatków na reklamę on-line w obecnej sytuacji gospodarczej. Cube Group nie dość, że nie obserwuje spadku zainteresowania swoją ofertą, to odnotowuje systematyczny wzrost liczby zapytań kierowanych pod jej adresem.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zrozumieniem dla naszych działań przyczynili się do przyznania naszemu zespołowi wyróżnienia nadanego przez Media & Marketing.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz