Aktualności

Cube Group i iTaxi z 3 statuetkami MIXX Awards 2017

Kampania zespołów Cube Group i iTaxi zdobyła 3 nagrody w konkursie na najlepsze kampanie digital MIXX Awards 2017 organizowanym przez IAB Polska. Wyróżnienia przyznano na uroczystej gali w warszawskim Multikino Złote Tarasy w Warszawie 30 listopada 2017 roku.

W tym roku nagrody MIXX Awards wręczane były już po raz jedenasty. Do konkursu Mixx Awards zakwalifikowano 159 kampanii, a nagrody przyznano w 15 kategoriach.

Działania Cube Group i iTaxi „Niezawodnie do celu z iTaxi” nagrodzono Srebrem w kategoriach Direct Response and Lead Generation i Use of Technology (decyzją jury srebro pozostało najwyższą nagrodą w tych kategoriach) oraz Brązem w kategorii Mobile. Dodatkowo zespół iTaxi – jako „marka digital native w mocno offline’owym rynku” – otrzymał nagrodę Marketer Roku.

Dla kampanii Cube Group i iTaxi to kolejne docenienie – wcześniej otrzymała Effective Mobile Marketing Award, dwie statuetki Golden Arrow oraz nominacje do European Search Awards i Google Premier Partner Awards​. Agencja zaś w tym roku otrzymała również tytuł „Mistrzowie Performance” wg Magazynu „Media & Marketing Polska”.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa