Aktualności

Cube Group i iTaxi z nagrodą Effective Mobile Marketing Award

Kampania zespołów Cube Group i iTaxi została nagrodzona w konkursie Effective Mobile Marketing Awards nagrodą główną w kategorii Most Effective Use of Data.

Kampania dla iTaxi walczyła o główną nagrodę w kategorii Most Effective Use of Data z kampaniami dla marek AXA (Wielka Brytania), Gordon’s Gin (Wielka Brytania), Peugeot (Wielka Brytania), Subway (Francja) oraz Vodafone (Turcja) – ta ostatnia zdobyła wyróżnienie „Highly Commended”. Finał konkursu ogłoszono 16 listopada w Londynie. Wśród nagrodzonych w pozostałych kategoriach były m.in. marki Domino’s Pizza, Cadbury, dziennik „Washington Post” oraz lotnisko Heathrow w Londynie.

Effective Mobile Marketing Awards to 8. edycja konkursu organizowanego co roku przez wydawcę brytyjskiego „Mobile Marketing Magazine”. W gronie oceniających zasiadali eksperci mobilni z marek, agencji i firm technologicznych, w tym roku m.in. brytyjskiej sieci domów handlowych John Lewis (Online Product Director – Sienne Veit, obecna na liście Top 50 najważniejszych postaci Mobile 2015 wg „The Drum”), American Express (Head of Marketing, Insurance, Nick Bilodeau, znajdujący się w TOP 10 najczęściej obserwowanych influencerów rynku fintech na Twitterze) czy Eurostar (Mobile Product Lead – Mark Cody).

Dla zespołów Cube Group i iTaxi to kolejne docenienie wyników – kampania zdobyła już dwie nagrody główne Golden Arrow w kategoriach Digital marketing – SEM oraz Digital marketing – Mobile Marketing, a także nominacje w European Search Awards w kategorii Best Mobile Campaign i Google Premier Partner Awards w kategorii Mobile Innovation.

Fot. W imieniu Cube Group na gali w Londynie statuetkę odebrali reprezentanci redakcji „Mobile Marketing Magazine” i panelu jurorów: Alex Spencer i Helen Wallace.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa