Aktualności

Cube Group i iTaxi z nominacją do MIXX Awards 2017

Kolejne docenienie dla zespołów Cube Group i iTaxi. Kampania iTaxi otrzymała właśnie 3 nominacje w konkursie MIXX Awards 2017 w kategoriach Mobile, Direct Response and Lead Generation oraz Use of Technology.

MIXX Awards to konkurs na najlepsze kampanie marketingowe digital – tegoroczna edycja jest już jedenastą. W ubiegłym roku zespół Cube Group razem z Promedica24 otrzymał w konkursie statuetkę w kategorii Direct Response and Lead Generation. Uroczystość ogłoszenia wyników tej edycji odbędzie się 30 listopada. O wyborze zwycięskich kampanii decyduje jury złożone z przedstawicieli marek, wydawców, agencji i domów mediowych, biorąc pod uwagę strategię, kreację, media mix oraz rezultaty i ROI.

Wśród nominowanych kampanii – oprócz iTaxi – są również Legendy Polskie oraz „Czego szukasz w święta” Allegro, launch Showmax w Polsce czy Johnnie Walker „Świadomy sen” z Sokołem i Dawidem Podsiadło.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz