Aktualności

Cube Group i iTaxi z nominacją do MIXX Awards 2017

Kolejne docenienie dla zespołów Cube Group i iTaxi. Kampania iTaxi otrzymała właśnie 3 nominacje w konkursie MIXX Awards 2017 w kategoriach Mobile, Direct Response and Lead Generation oraz Use of Technology.

MIXX Awards to konkurs na najlepsze kampanie marketingowe digital – tegoroczna edycja jest już jedenastą. W ubiegłym roku zespół Cube Group razem z Promedica24 otrzymał w konkursie statuetkę w kategorii Direct Response and Lead Generation. Uroczystość ogłoszenia wyników tej edycji odbędzie się 30 listopada. O wyborze zwycięskich kampanii decyduje jury złożone z przedstawicieli marek, wydawców, agencji i domów mediowych, biorąc pod uwagę strategię, kreację, media mix oraz rezultaty i ROI.

Wśród nominowanych kampanii – oprócz iTaxi – są również Legendy Polskie oraz „Czego szukasz w święta” Allegro, launch Showmax w Polsce czy Johnnie Walker „Świadomy sen” z Sokołem i Dawidem Podsiadło.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł
fax: (+48) 22 201 32 91