Aktualności

Cube Group na konferencji SEM&SEO

W dniach 21-22 kwietnia br. w Warszawie w hotelu InterContinental odbyła się konferencja „SEM&SEO skuteczny marketing w wyszukiwarkach”. W roli prelegenta w pierwszym dniu spotkania z wykładem pt. „Wyszukiwarki – czyli jak skutecznie dotrzeć do klienta” wystąpił Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający agencji Cube Group. 

Celem spotkania organizowanego przez przez Informedia POLSKA było poznanie zasad planowania i skutecznego wykorzystania narzędzi SEM i SEO w działaniach marketingowych. Prelegenci przekazali wiedzę, co robić, aby znaleźć się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania oraz jak skutecznie docierać do klientów z przekazem reklamowym jak najniższym kosztem. Ponadto omówiono szeroko zasady optymalizacji kampanii opartej na linkach sponsorowanych oraz udzielono odpowiedzi, czy takie działania są jedynym sposobem na osiągnięcie przewagi w dotarciu do klienta.Prezentacja Cube Group poruszyła kwestie skutecznego dotarcia do grup celowych w kontekście możliwości, jakie dają działania w wyszukiwarkach internetowych.

Uczestnicy konferencji, podczas wykładu Andrzeja Cudnego, poznali też zasady poprawnego doboru fraz kluczowych oraz sposoby efektywnego łączenia działań reklamowych w wyszukiwarkach i tradycyjnych działań e-reklamowych.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz