Aktualności

Cube Group na konferencji SEM&SEO

W dniach 21-22 kwietnia br. w Warszawie w hotelu InterContinental odbyła się konferencja „SEM&SEO skuteczny marketing w wyszukiwarkach”. W roli prelegenta w pierwszym dniu spotkania z wykładem pt. „Wyszukiwarki – czyli jak skutecznie dotrzeć do klienta” wystąpił Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający agencji Cube Group. 

Celem spotkania organizowanego przez przez Informedia POLSKA było poznanie zasad planowania i skutecznego wykorzystania narzędzi SEM i SEO w działaniach marketingowych. Prelegenci przekazali wiedzę, co robić, aby znaleźć się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania oraz jak skutecznie docierać do klientów z przekazem reklamowym jak najniższym kosztem. Ponadto omówiono szeroko zasady optymalizacji kampanii opartej na linkach sponsorowanych oraz udzielono odpowiedzi, czy takie działania są jedynym sposobem na osiągnięcie przewagi w dotarciu do klienta.Prezentacja Cube Group poruszyła kwestie skutecznego dotarcia do grup celowych w kontekście możliwości, jakie dają działania w wyszukiwarkach internetowych.

Uczestnicy konferencji, podczas wykładu Andrzeja Cudnego, poznali też zasady poprawnego doboru fraz kluczowych oraz sposoby efektywnego łączenia działań reklamowych w wyszukiwarkach i tradycyjnych działań e-reklamowych.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa