Aktualności

Cube Group odpowiada za rozwój sprzedaży online marki Aryton

Od października 2013 r. za działania reklamowe online i zwiększenie sprzedaży w e-sklepie marki Aryton odpowiada FashionFan – modowa sieć reklamowa będąca częścią Cube Group.

FashionFan wykorzystując rozwiązania reklamowe oferowane in-house  w ramach Cube Group będzie kompleksowo wspierać promocję kolekcji jesień-zima. – W swoich działaniach dla marki Aryton skupiamy się na zwiększeniu sprzedaży w e-sklepie. Przygotowaliśmy rekomendację działań, zaprojektowaliśmy kreacje graficzne i na bieżąco optymalizujemy działania pod efekty sprzedażowe.   Podstawą kampanii jest program partnerski w modelu CPS, który realizujemy dzięki naszej sieci SalesMedia – opowiada Anna Elwart, Project Manager FashionFan.

Znalezienie odpowiedniej agencji od obsługi działań internetowych ekskluzywnej marki z nastawieniem na maksymalizowanie ROI nie jest łatwym zadaniem – Szukaliśmy firmy, która rozumie sposób komunikacji naszej marki, a jednocześnie dysponuje dużym zapleczem merytorycznym . Cieszę się, że udało nam się znaleźć silnego partnera w tej dziedzinie – przyznaje Monika Długokęcka , PR & Marketing Manager Aryton.  O współpracy z FashionFan zadecydowała ich znajomość specyfiki reklamy online dopasowanej do luksusowej marki fashion, a przede wszystkim dbałość o interes klienta i osiągnięcie określonych celów kampanii. Udało nam się przygotować elastyczny mediaplan, który na bieżąco jest optymalizowany na podstawie efektywności  różnych form reklamowych, a osiągane parametry są całkowicie transparentne i pozwalają na bieżące decyzje o kształcie kampanii.  FashionFan stanowi dla nas dobrego doradcę w dziedzinie reklamy online – dodaje Monika Długokęcka.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa