Aktualności

Cube Group odpowiada za rozwój sprzedaży online marki Aryton

Od października 2013 r. za działania reklamowe online i zwiększenie sprzedaży w e-sklepie marki Aryton odpowiada FashionFan – modowa sieć reklamowa będąca częścią Cube Group.

FashionFan wykorzystując rozwiązania reklamowe oferowane in-house  w ramach Cube Group będzie kompleksowo wspierać promocję kolekcji jesień-zima. – W swoich działaniach dla marki Aryton skupiamy się na zwiększeniu sprzedaży w e-sklepie. Przygotowaliśmy rekomendację działań, zaprojektowaliśmy kreacje graficzne i na bieżąco optymalizujemy działania pod efekty sprzedażowe.   Podstawą kampanii jest program partnerski w modelu CPS, który realizujemy dzięki naszej sieci SalesMedia – opowiada Anna Elwart, Project Manager FashionFan.

Znalezienie odpowiedniej agencji od obsługi działań internetowych ekskluzywnej marki z nastawieniem na maksymalizowanie ROI nie jest łatwym zadaniem – Szukaliśmy firmy, która rozumie sposób komunikacji naszej marki, a jednocześnie dysponuje dużym zapleczem merytorycznym . Cieszę się, że udało nam się znaleźć silnego partnera w tej dziedzinie – przyznaje Monika Długokęcka , PR & Marketing Manager Aryton.  O współpracy z FashionFan zadecydowała ich znajomość specyfiki reklamy online dopasowanej do luksusowej marki fashion, a przede wszystkim dbałość o interes klienta i osiągnięcie określonych celów kampanii. Udało nam się przygotować elastyczny mediaplan, który na bieżąco jest optymalizowany na podstawie efektywności  różnych form reklamowych, a osiągane parametry są całkowicie transparentne i pozwalają na bieżące decyzje o kształcie kampanii.  FashionFan stanowi dla nas dobrego doradcę w dziedzinie reklamy online – dodaje Monika Długokęcka.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz