Aktualności

Cube Group partnerem Allegro Ads

Ads.allegro to forma wyróżnień, która umożliwia wyeksponowanie oferty na pierwszych miejscach listy wyszukiwania Allegro. Usługa ta jest od sierpnia dostępna w szerokim pakiecie performance marketingowych działań oferowanych przez Cube Group.

– Ads.allegro to kolejny kanał wart umieszczenia w strategii efektywnej sprzedaży. Sprzedawcy działający już na na Allegro, mogą znacząco zwiększyć swoją sprzedaż. Ci, których jeszcze tam nie ma, dostają dodatkowy argument do zastanowienia się nad tą formą promocji i możliwością dotarcia do osób, które szukają konkretnych produktów. Zwłaszcza że Allegro miesięcznie odwiedza blisko 14 milionów użytkowników, czyli blisko 40% Polaków wykonujących aż 1,75 miliarda wyszukań. I co najważniejsze, usługa jest rozliczana efektywnościowo, czyli za kliknięcie – mówi Marcin Gryczan, SEM Account Director.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa