Aktualności

Cube Group partnerem OMNITURE w Polsce

Miło nam poinformować Państwa o tym że zostaliśmy oficjalnym partnerem Omniture na polskim rynku.

Nasza firma będzie odpowiedzialna za sprzedaż oraz implementację wszystkich rozwiązań tego światowego lidera w zakresie optymalizacji procesów biznesowych w Internecie.Rozwiązania proponowane przez Omniture doskonale wpisują się w działania proponowane przez naszą firmę, pozwalają skuteczniej optymalizować procesy prowadzące do uzyskania konkretnego policzalnego efektu marketingowego (lead, konwersja, sprzedaż).

Paleta produktów Omniture, obejmuje rozwiązania między innymi z zakresu web analytics (Site Catalyst), marketingu w wyszukiwarkach (Search Center), optymalizacji (Test & Target) oraz posiada zintegrowaną platformę marketingową (Genesis). Cube Group nie tylko uzyskał dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku ale także pozyskał unikalne kompetencje w zakresie Web Analytics oraz szeroko pojętego rynku internetowego.

„Partnerstwo strategiczne z Omniture pozwoli nam dostarczać narzędzia, dzięki którym nasi klienci będą mogli poprawić swoje wyniki sprzedażowe przy jednoczesnym braku alokacji dodatkowych budżetów mediowych,” powiedział Gwidon Humeniuk, Partner Cube Group. „Te narzędzia otwierają polskim marketerom zupełnie nowy rozdział nieznanych dotąd możliwości, wskaźników i parametrów”

„Przez ostatni rok z uwagą obserwowaliśmy trendy i kierunek rozwoju polskiego rynku jednocześnie szukając odpowiedniego partnera do współpracy. Pomimo szybko rosnących potrzeb, marketerzy nie mieli łatwego dostępu do gamy produktów które w innych krajach stały się już standardem. Jestem przekonany że razem z Cube Group, posiadającym ogromne doświadczeniem w performance marketingu, będziemy dostarczać polskim firmom najlepsze w swojej klasie rozwiązania do optymalizacji działalności online.” Łukasz Piotrowski, Account Development Manager w Omniture.

Omniture jest wiodącym, światowym dostawcą rozwiązań do analizy i optymalizacji działalności online. Oprogramowanie firmy Omniture jest udostępniane klientom na zasadzie subskrypcji i umożliwia przechwytywanie, zapisywanie i analizowanie informacji generowanych na ich stronach internetowych i w innych źródłach oraz dostarcza informacji biznesowych krytycznych dla wydajności i efektywności działalności marketingowej i sprzedażowej oraz innych procesów biznesowych. Kilka dni temu właścicielem Omniture za ok. 1,8 mld dolarów została firma Adobe. 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa