Aktualności

Cube Group prowadzi działania internetowe dla Top Secret

Do połowy listopada trwa kampania promującą jedną z najbardziej znanych polskich marek odzieżowych Top Secret. Za działania w Internecie odpowiada Cube Group S.A.

Jesiennno-zimowa kampania Top Secret skierowana jest do młodych ludzi w wieku 20-35 lat i ma na celu zwiększenie sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Działaniami internetowymi zajmuje się jedna z najszybciej rozwijających się polskich agencji performance marketingu Cube Group S.A. Kampania, trwająca od połowy października, skupia się wokół najważniejszych serwisów poświęconych modzie, wykorzystuje również wyszukiwarkę Google oraz Facebook. Dodatkowo w sieci afiliacyjnej NetSales, należącej do agencji, pojawią się kampanie rozliczane za CPL i CPS.

W trakcie trwania kampanii każdy może wziąć udział w konkursie z nagrodą gwarantowaną – kuponem na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepach Top Secret.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z marką Top Secret. Cieszymy się, że zaufali nam w prowadzeniu i planowaniu komunikacji w Internecie, która nie tylko jest nastawiona na zwiększenie sprzedaży w sklepach detalicznych, ale także na budowaniu pozytywnego odbioru marki wśród grupy docelowej. W tym celu zaproponowaliśmy realizację specjalnie przygotowanej akcji konkursowej, która już na samym początku jej trwania cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Sebastian Białousz, Business Development Manager, Cube Group S.A.

-Dla Top Secret ta akcja jest znakomitym uzupełnieniem kampanii reklamowej obok takich mediów jak prasa czy nośniki outdoorowe. Pozwala skutecznie dotrzeć do odbiorców w grupie internautów, zachowując jednocześnie modowy kontekst. W naszej ocenie formuła konkursu w połączeniu z atrakcyjną grafiką jest efektywną i docenianą przez klientów formą komunikacji. Już na tym etapie możemy powiedzieć, że szacunkowe rezultaty działań zapowiadają się satysfakcjonująco – dodaje Inga Wawrzyniak, Dyrektor Marketingu Top Secret.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa