Aktualności

Cube Group rozbudowuje swoje kompetencje

Agencja performance marketingu Cube Group S.A. poszerza swoje kompetencje. Spółka wsparła UsabilityTools – rozwiązanie umożliwiające zdalne badanie użyteczności stron www oraz optymalizację konwersji. Partnerzy chcą się teraz skoncentrować na silnej współpracy i wymianie know how, by dostarczać klientom niestandardowe na rynku rozwiązania.

Objęcie udziałów w UsabilityTools wpisuje się w strategię przyjętą przez Cube Group. Agencja od początku stara się dostarczać swoim klientom innowacyjne rozwiązania, o wysokim zaawansowaniu technologicznym. UsabilityTool pozwala na precyzyjne określenie poziomu użyteczności strony internetowej. To jedno z najnowocześniejszych narzędzi tego typu na świecie.

– Szczegółowe poznanie zachowań użytkowników w serwisie ma niebagatelne znaczenie dla performance, stanowiącego podstawę naszej działalności. Jak najwyższa efektywność i maksymalizacja konwersji to cele, które osiągamy realizując nasze kampanie – wyjaśnia Andrzej Cudny, prezes zarządu Cube Group S.A. – Współpraca z UsabilityTools pozwoli nam zarekomendować klientom najbardziej wszechstronny zestaw do zdalnych badań użyteczności, dużo bardziej precyzyjny niż narzędzia bezpłatne. To ważne zwłaszcza w przypadku firm działających w branży e-commerce – dodaje.

Platforma wyposażona jest w 10 narzędzi analizujących zachowania internautów. Pozwalają one m.in. określić dlaczego opuszczają stronę, jak wypełniają udostępnione formularze czy wskazywać wzorce zachowań. Różnorodność funkcjonalności UsabilityTools umożliwia ich zastosowanie zarówno w przypadku istniejących już stron internetowych, jak również tych dopiero tworzonych, niezależnie od poziomu zaawansowania prac.

Udziały w UsabilityTools agencja objęła obok Xevin Investments oraz SpeedUp Innovation. Do portfela spółek trafiło łącznie 40%.

***

Cube Group S.A.– powstała w 2006 roku. Agencja posiada najszersze portfolio wyspecjalizowanych usług performance marketingu na polskim rynku. Cube Group jest jednym z założycieli grupy SEM w IAB oraz polskiego oddziału SEMPO. Agencja została uhonorowana nagrodami Golden Arrow oraz dwukrotnie Efekton Awards. Wybrana Agencją Roku 2009 w kategorii Internet (Media i Marketing Polska). Jej specjaliści posiadają prestiżowe certyfikaty Google, AdKontekst oraz Onet Firma. Cube Group jest właścicielem m.in. SEMtec Sp. z o.o., świadczącej usługi SEO. Najważniejszymi brandami agencji są: sieć afiliacyjna NetSales oraz FashionFan – reklamowa sieć modowa. W grudniu 2012 roku Cube Group uruchomił sieć e-mailingową MailSales oferującą największe w Polsce bazy mailingowe (ponad 220 baz i 44 milionów kont e-mail). Na początku 2013 roku, w ramach Cube Group, uruchomiono dwie marki: SalesMedia (programy partnerskie) oraz mobiu (sieć reklamy mobilnej).

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa