Aktualności

Cube Group rozpoczął współpracę z Ministerstwem Środowiska

Cube Group, jedna z największych agencji performance marketingowych, opracuje strategię internetowej kampanii na temat ochrony klimatu, prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska.

Cube Group odpowiadać będzie za opracowanie strategii kampanii w Internecie , która ma zwrócić naszą uwagę na zmiany klimatu. Celem działań informacyjnych będzie zachęcenie odbiorców do podejmowania działań ograniczających marnotrawienie energii i innych zasobów w codziennym życiu. Cube Group zajmie się planowaniem działań promocyjnych i reklamowych oraz działań z zakresu PR – opartymi o przekazywanie komunikatów kampanii.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł
fax: (+48) 22 201 32 91