Aktualności

Cube Group rozpoczął współpracę z Ministerstwem Środowiska

Cube Group, jedna z największych agencji performance marketingowych, opracuje strategię internetowej kampanii na temat ochrony klimatu, prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska.

Cube Group odpowiadać będzie za opracowanie strategii kampanii w Internecie , która ma zwrócić naszą uwagę na zmiany klimatu. Celem działań informacyjnych będzie zachęcenie odbiorców do podejmowania działań ograniczających marnotrawienie energii i innych zasobów w codziennym życiu. Cube Group zajmie się planowaniem działań promocyjnych i reklamowych oraz działań z zakresu PR – opartymi o przekazywanie komunikatów kampanii.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa