Aktualności

Cube Group rusza na Litwie

Ruszył nasz pierwszy oddział poza Polską. To początek ekspansji na wschód i rynki Europy Środkowej

Litewski oddział Cube Group poprowadzi Irute Morgalovaite związana do tej pory z branżą turystyki on-line oraz z branżą telekomunikacyjną. Implementacja narzędzi Cube Group na Litwie, wsparta bogatym doświadczeniem zespołu agencji, pozwoli szybciej i efektywniej działać litewskim reklamodawcom. Jest to pierwszy etap realizacji strategii międzynarodowego rozwoju spółki.

„ Na litewskim rynku reklamy on-line przewidywana jest duża dynamika zmian. Zależeć ona będzie w dużej mierze od rosnącego wzrostu zaufania do tej formy promocji” – o wejściu na nowy rynek mówi Marcin Hutnik, Prezes Zarządu Cube Group. „Rosnące wykorzystanie reklamy w Internecie na Litwie przełoży się na pewno na wzrost zainteresowania możliwością reklamy wyszukiwarkach. W tej kwestii mamy wiele do zaoferowania.”

„Polski rynek Internetu jest bardziej rozwinięty niż w krajach tj. Litwa, Łotwa, Ukraina, Bułgaria, czy Rumunia. Sytuacja SEM przypomina naszą sprzed 2 lat, przed wielkim boomem na reklamę w wyszukiwarkach. Działa na nim o wiele mniej agencji wysoko wyspecjalizowanych w marketingu internetowym, szczególnie w SEM. Rynek litewski posiada potencjał, który na pewno wykorzystamy” – podkreśla Andrzej Cudny, Cube Group.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa