Aktualności

Cube Group rusza na Litwie

Ruszył nasz pierwszy oddział poza Polską. To początek ekspansji na wschód i rynki Europy Środkowej

Litewski oddział Cube Group poprowadzi Irute Morgalovaite związana do tej pory z branżą turystyki on-line oraz z branżą telekomunikacyjną. Implementacja narzędzi Cube Group na Litwie, wsparta bogatym doświadczeniem zespołu agencji, pozwoli szybciej i efektywniej działać litewskim reklamodawcom. Jest to pierwszy etap realizacji strategii międzynarodowego rozwoju spółki.

„ Na litewskim rynku reklamy on-line przewidywana jest duża dynamika zmian. Zależeć ona będzie w dużej mierze od rosnącego wzrostu zaufania do tej formy promocji” – o wejściu na nowy rynek mówi Marcin Hutnik, Prezes Zarządu Cube Group. „Rosnące wykorzystanie reklamy w Internecie na Litwie przełoży się na pewno na wzrost zainteresowania możliwością reklamy wyszukiwarkach. W tej kwestii mamy wiele do zaoferowania.”

„Polski rynek Internetu jest bardziej rozwinięty niż w krajach tj. Litwa, Łotwa, Ukraina, Bułgaria, czy Rumunia. Sytuacja SEM przypomina naszą sprzed 2 lat, przed wielkim boomem na reklamę w wyszukiwarkach. Działa na nim o wiele mniej agencji wysoko wyspecjalizowanych w marketingu internetowym, szczególnie w SEM. Rynek litewski posiada potencjał, który na pewno wykorzystamy” – podkreśla Andrzej Cudny, Cube Group.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz