Aktualności

Cube Group S.A. i sieć afiliacyjna NetSales laureatami I edycji konkursu Efekton Awards

Cube Group S.A. i sieć afiliacyjna NetSales otrzymały nagrodę SILVER EFEKTON AWARD 2011 za Program Afiliacyjny (klient: PTK Centertel/ Orange) w kategorii Telekomunikacja.

Nagrody w Efekton Awards przyznawane są za efektywność działań marketingowych i kampanii w internecie. Kampanie oceniane są przez Jury złożone z przedstawicieli: agencji interaktywnych, agencji performance-marketingowych, domów mediowych, sieci reklamowych, wydawców oraz osób skupionych wokół  rynku mediów i reklamy online.Organizatorem projektu jest Central European Quality Institute. Nad poprawnością przebiegu głosowania czuwa firma doradcza KPMG.

Partnerami I edycji konkursu są: KPMG, Ad-Vice, ARBOinteractive, WP.pl, ePr.pl, ZPP

Więcej informacji:

www.efektonwawards.pl

www.ceqi.pl

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa