Aktualności

Cube Group uczestnikiem Agency of Tomorrow

Agency of Tomorrow to program szkoleniowy Google, do którego zostają zaproszeni liderzy reklamy digital z Europy Wschodniej i Środkowej. W tym roku o udział poproszono 43 najlepsze agencje – w tym zespół Cube Group.

Jako jedna z topowych agencji w Polsce odznaczonych statusem Google Premier Partner Cube Group została zaproszona na spotkania Agency of Tomorrow, organizowane dla liderów rynku w Europie Środkowej i Wschodniej. Eksperci Google, a także London School of Economics oraz MIT, przygotowali 4 cykle szkoleniowe dotyczące najważniejszych obszarów funkcjonowania w przyszłości determinowanej przez digital.

Podczas pierwszych odbytych już spotkań w Warszawie przedstawiciele Cube Group pracowali z najlepszymi ekspertami nad zagadnieniami z zakresu zarządzania i tworzenia strategii przydatnej w budowaniu korzyści dla Klientów oraz rozwoju własnych produktów.

Cube Group stawia na ciągłe doskonalenie, a program Agency of Tomorrow to kolejna szansa na rozwój know-how – z naciskiem na kompetencje przyszłości.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa