Aktualności

Cube Group uruchamia Performance360.pl

Agencja Cube Group wystartowała ze stroną Performance360.pl – kompendium wiedzy o performance marketingu. Wśród udostępnianych treści znajdują się poradniki, case studies, wywiady, artykuły oraz analizy i komentarze do aktualności branżowych.

Na Performance360.pl poruszana jest tematyka strategii, analityki, afiliacji, displayu, e-commerce, e-mail marketingu, SEM, SEO oraz mediów społecznościowych. Eksperci piszą między innymi o tym, jak za mniej niż 10 tysięcy złotych założyć międzynarodowy startup fashion, czym jest format Facebook Canvas i jak go efektywnie wykorzystywać oraz dlaczego Yandex Metrica to idealne uzupełnienie możliwości Google Analyticsa.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa