Aktualności

Cube Group wypromuje Muzeum Polskiej Wódki w digitalu

Agencja digital marketingowa Cube Group została partnerem Muzeum Polskiej Wódki i będzie odpowiadać za strategię obecności i realizację działań w kanale digital.

Zadaniem Cube Group jest skuteczne wypromowanie Muzeum i zwiększenie zainteresowania historią Polskiej Wódki. W ramach podpisanej umowy agencja odpowiada za działania w zakresie strategii, planowania i zakupu mediów w kanałach cyfrowych (m.in. display, search, video, social), tworzenie kreacji, a także za stałą optymalizację kampanii w oparciu o dane.

– Na całym świecie znane są różnego rodzaju trunki, które są podstawą promocji regionów, a nawet i krajów. Nasza Polska Wódka, która ma status Chronionego Oznaczenia Geograficznego, jest wyjątkowym produktem narodowym, który warto promować wśród Polaków i obcokrajowców. Jego historię i ciekawostki opowiemy każdemu, kto odwiedzi Muzeum Polskiej Wódki – mówi Krzysztof Drągowski, Dyrektor Zarządzający Muzeum Polskiej Wódki

Agencję wybrano w wyniku zapytania ofertowego, a nawiązana współpraca ma charakter długofalowy.

Muzeum Polskiej Wódki zostało otwarte w czerwcu 2018 roku w zabytkowym budynku Zakładu Rektyfikacji Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” na Pradze. Muzeum jako jedyne na świecie edukuje w zakresie historii i tradycji Chronionego Oznaczenia Geograficznego Polska Wódka, w sposób nowoczesny i interaktywny prezentuje m.in. urządzenia oraz proces powstawania Polskiej Wódki oraz unikatową wystawę zabytkowych eksponatów.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa