Aktualności

Cube Group wypromuje Talentuno w digitalu

Agencja digital marketingowa Cube Group jest partnerem w rozwoju unikalnej na polskim rynku platformy crowdsourcingowej Talentuno, stworzonej do wspierania talentów w poszukiwaniu pracy, a firm – w pozyskiwaniu kandydatów. Cube Group odpowiada za strategię działań online i wprowadzenie nowej marki na polski rynek.

Umowa z Cube Group obejmuje rozbudowaną strategię digital oraz kompleksowe działania online w oparciu o technologię i zaawansowaną analitykę, a wśród nich m.in. programmatic, SEM, SEO, paid social, mailing i afiliację. Realizacja strategii launchowej będzie odbywała się etapami, pierwsze działania wystartowały na początku sierpnia.

Platforma Talentuno jest rewolucyjnym i unikalnym narzędziem w branży rekrutacyjnej. Każdy może polecać swoich znajomych na otwarte stanowiska pracy i na tym zarabiać, a napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie kandydatów. Do promowania platformy potrzebowaliśmy agencji z partnerskim podejściem do rozwoju biznesu i mocnym nastawieniem na efekty. Oczekiwaliśmy zaawansowanego wsparcia technologicznego i analitycznego oraz stałej optymalizacji działań. Cube Group spełnia te oczekiwania – mówi Marek Strojkowski, Country Manager w Talentuno.  

Pomysł na Talentuno – wielopłaszczyznową platformę dedykowaną branży rekrutacji – narodził się w 2016 roku na Węgrzech. Polski rynek jest drugim rynkiem w Europie, na którym narzędzie jest rozwijane. 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa