Aktualności

Cube Group z działaniami digital dla Vectry

Cube Group z działaniami digital dla Vectry

Agencja digital marketingowa Cube Group po wygranym przetargu rozpoczęła współpracę z Vectrą, wiodącym operatorem telekomunikacyjnym. Agencja odpowiada za działania promujące markę w Internecie.

Zadaniem agencji jest maksymalizacja efektywności działań reklamowych marki i zwiększenie sprzedaży pozyskanych z kanału digital.  

W ramach współpracy Cube Group odpowiada za budowę, realizację i optymalizację strategii digital,  planowanie i zakup mediów, bieżącą analizę i optymalizację z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, rekomendowanie narzędzi i mediów z zakresu wsparcia online.

O powierzeniu agencji Cube Group promocji naszej marki w internecie zdecydowała oparta o innowacyjne narzędzia strategia podejścia do działań w kanale digital. Nie bez znaczenia było także skupienie się Cube Group na działaniach efektywnościowych oraz wsparciu sprzedaży – komentuje Iwona Oleszczuk, Kierownik Zintegrowanej Komunikacji Marketingowej w Grupie Vectra.

Współpraca ma charakter długoterminowy. Współpraca ma charakter długoterminowy. Działaniu ruszyły w lipcu i będą sukcesywnie rozwijane.

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Z powodzeniem łączy świat stacjonarny i mobilny. Jako jeden z nielicznych operatorów na rynku posiada pełną ofertę domowo mobilną – telewizję, Internet, telefonię – zarówno w domu jak i poza nim.  Obsługuje ponad milion klientów w 439 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to cyfrowy dostęp do programów telewizyjnych, w tym w wersji 4K, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Sieć szkieletowa Vectry należy do czołówki krajowych sieci teleinformatycznych i obejmuje swoim zasięgiem blisko 3 miliony gospodarstw domowych.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa