Aktualności

Cube Group z działaniami online dla Kratki.pl

Agencja performance marketingowa Cube Group, rozpoczyna działania dla Kratki.pl, największego polskiego producenta kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych.

W ramach długoterminowej umowy Cube Group odpowiada za strategię, prowadzenie i optymalizację działań online na rynku polskim i za granicą (m.in. w Hiszpanii i Niemczech), planowanie i zakup mediów w modelach performance, działania w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google, projektowanie kreacji, analitykę i bieżącą optymalizację kampanii sklepu online Kratki.pl.

– Zdecydowaliśmy się na wybór Cube Group z uwagi na zaproponowaną strategię ukierunkowaną na generowanie sprzedaży, ofertę kreacji silnie zorientowanych na konwersyjność oraz doświadczenie we współpracy z największymi e-commerce’ami – uzasadnia Marcin Brysiak, ekspert ds. e-commerce w Kratki.pl.

Kratki.pl działają od 1998 roku, dziś to jeden z czołowych europejskich producentów kominków, dostępnych w 56 krajach na całym świecie. Firma jest również laureatem wielu konkursów branżowych: za jakość i rozwiązania technologiczne została nagrodzona czterokrotnie Złotym Laurem Klienta i tytułami „Konsumencki Lider Jakości” i „Lider Nowych Technologii, a estetykę, wzornictwo i detal wyróżniono na Forum Dobrego Designu za projekt z kryształami Swarovski.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa