Aktualności

Cube Group z działaniami online dla Kratki.pl

Agencja performance marketingowa Cube Group, rozpoczyna działania dla Kratki.pl, największego polskiego producenta kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych.

W ramach długoterminowej umowy Cube Group odpowiada za strategię, prowadzenie i optymalizację działań online na rynku polskim i za granicą (m.in. w Hiszpanii i Niemczech), planowanie i zakup mediów w modelach performance, działania w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google, projektowanie kreacji, analitykę i bieżącą optymalizację kampanii sklepu online Kratki.pl.

– Zdecydowaliśmy się na wybór Cube Group z uwagi na zaproponowaną strategię ukierunkowaną na generowanie sprzedaży, ofertę kreacji silnie zorientowanych na konwersyjność oraz doświadczenie we współpracy z największymi e-commerce’ami – uzasadnia Marcin Brysiak, ekspert ds. e-commerce w Kratki.pl.

Kratki.pl działają od 1998 roku, dziś to jeden z czołowych europejskich producentów kominków, dostępnych w 56 krajach na całym świecie. Firma jest również laureatem wielu konkursów branżowych: za jakość i rozwiązania technologiczne została nagrodzona czterokrotnie Złotym Laurem Klienta i tytułami „Konsumencki Lider Jakości” i „Lider Nowych Technologii, a estetykę, wzornictwo i detal wyróżniono na Forum Dobrego Designu za projekt z kryształami Swarovski.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz