Aktualności

Cube Group z działaniami SEM dla Santander Consumer Banku

Agencja performance marketingowa Cube Group wygrała przetarg na obsługę kampanii SEM produktów Santander Consumer Banku.

W ramach umowy Cube Group poprowadzi dla Santander Consumer Banku, lidera rynku kredytów konsumenckich w Polsce, działania PPC (Pay Per Click) w sieci wyszukiwania Google, sieci reklamowej Google, ponadto działania SEO i z zakresu web analityki. Wśród promowanych produktów finansowych znajdują się kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe oraz lokaty/depozyty.

– Podjęliśmy decyzję, mając na uwadze sukcesy projektowe Cube Group we współpracy z klientami z branży finansowej, zaproponowaną strategię z silną orientacją na wyniki i na realizację naszych konkretnych celów biznesowych – mówi Michał Kunysz, Internet Marketing Manager w Santander Consumer Bank SA.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz