Aktualności

Cube Group z działaniami SEM dla Santander Consumer Banku

Agencja performance marketingowa Cube Group wygrała przetarg na obsługę kampanii SEM produktów Santander Consumer Banku.

W ramach umowy Cube Group poprowadzi dla Santander Consumer Banku, lidera rynku kredytów konsumenckich w Polsce, działania PPC (Pay Per Click) w sieci wyszukiwania Google, sieci reklamowej Google, ponadto działania SEO i z zakresu web analityki. Wśród promowanych produktów finansowych znajdują się kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe oraz lokaty/depozyty.

– Podjęliśmy decyzję, mając na uwadze sukcesy projektowe Cube Group we współpracy z klientami z branży finansowej, zaproponowaną strategię z silną orientacją na wyniki i na realizację naszych konkretnych celów biznesowych – mówi Michał Kunysz, Internet Marketing Manager w Santander Consumer Bank SA.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa