Aktualności

Cube Group z działaniami SEM i SEO dla Dulux

Agencja performance marketingowa Cube Group wygrała konkurs na działania SEM i SEO dla marki Dulux, ogłoszony przez koncern AkzoNobel Polska, największego producenta farb dekoracyjnych na świecie.

Do zadań Cube Group będą należeć: promocja kolekcji farb Dulux przede wszystkim w płatnych i organicznych wynikach wyszukiwania Google, w sieci reklamowej Google, analityka oraz bieżąca optymalizacja kampanii. W konkursie wzięły udział 3 agencje: – Zdecydowaliśmy się na Cube Group ze względu na przedstawienie oferty kompleksowo odpowiadającej na nasz brief, zaproponowaną strategię i dotychczasowe sukcesy w realizacji celów biznesowych klientów – uzasadnia Karolina Waśkowska, Digital Specialist w AkzoNobel Polska.

Współpraca została nawiązana długoterminowo.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa