Aktualności

Cube Group z kampanią online dla A.Blikle

Ruszyła kampania e-marketingowa „Słodki zestaw Blikle” dla jednej z najstarszych firm w Polsce – sieci cukierni i kawiarni A.Blikle.

Kampanię prowadzi agencja performance marketingowa Cube Group, która odpowiada w całości za strategię, przebieg, planowanie i zakup mediów online, stworzenie kreacji oraz bieżącą optymalizację działań wspierających promocję kuponów rabatowych na słodkie zestawy i na torty, otrzymywanych w zamian za zapis do newslettera.

Słodkie zestawy można skomponować samemu, dowolnie dobierając na miejscu w cukierni A.Blikle ciastko (od kultowych pączków z różanym nadzieniem, przez eklerki, słynne warszawskie WZ-etki, aż po lekkie jogurtiny i tarty z owocami) oraz kawę. Z tortów klienci mają do wyboru ponad 100 wariantów: od ekspresowych, przez fototorty, torty witrażowe lub z figurką, torty 2D i 3D, aż po torty wg osobistego projektu – wszystkie w różnych smakach: czekolady, owoców lub smakowitych połączeń.

Komunikacja marketingowa prowadzona jest m.in. w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), AdWords, display oraz w ramach e-mail marketingu.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz