Aktualności

Cube Group z kampanią online dla A.Blikle

Ruszyła kampania e-marketingowa „Słodki zestaw Blikle” dla jednej z najstarszych firm w Polsce – sieci cukierni i kawiarni A.Blikle.

Kampanię prowadzi agencja performance marketingowa Cube Group, która odpowiada w całości za strategię, przebieg, planowanie i zakup mediów online, stworzenie kreacji oraz bieżącą optymalizację działań wspierających promocję kuponów rabatowych na słodkie zestawy i na torty, otrzymywanych w zamian za zapis do newslettera.

Słodkie zestawy można skomponować samemu, dowolnie dobierając na miejscu w cukierni A.Blikle ciastko (od kultowych pączków z różanym nadzieniem, przez eklerki, słynne warszawskie WZ-etki, aż po lekkie jogurtiny i tarty z owocami) oraz kawę. Z tortów klienci mają do wyboru ponad 100 wariantów: od ekspresowych, przez fototorty, torty witrażowe lub z figurką, torty 2D i 3D, aż po torty wg osobistego projektu – wszystkie w różnych smakach: czekolady, owoców lub smakowitych połączeń.

Komunikacja marketingowa prowadzona jest m.in. w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), AdWords, display oraz w ramach e-mail marketingu.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa