Aktualności

Cube Group z maksymalnymi notami w „Panoramie Reklamy”

Do grudniowego numeru magazynu „Press” dołączony jest dodatek „Panorama Reklamy” – to przygotowywana zawsze pod koniec roku autorska ocena rynku reklamowego przeprowadzona przez redakcję miesięcznika.

W tym roku oceniono 28 domów mediowych i 65 agencji. „Przeanalizowaliśmy kondycję i perspektywy każdej z nich. Kryteria oceny obejmują najważniejsze sfery aktywności firm komunikacji marketingowej: sukcesy kreacji, zdobycie lub utratę klientów, inwestycje w ludzi i usługi, wyniki finansowe. Punktem wyjścia do opisu każdej z firm była ankieta, ale pozyskane z niej dane weryfikowaliśmy. Celem „Panoramy Reklamy” jest bowiem precyzyjne i wnikliwe zbadanie rynku” – czytamy w tekście redakcyjnym.

Agencja Cube Group zdobyła maksymalne noty, czyli 5 punktów – w skali „Pressa” oznacza to, że „agencja osiągnęła ponadprzeciętne wyniki w stosunku do swojej dotychczasowej działalności”.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa