Aktualności

Cube Group z maksymalnymi notami w „Panoramie Reklamy”

Do grudniowego numeru magazynu „Press” dołączony jest dodatek „Panorama Reklamy” – to przygotowywana zawsze pod koniec roku autorska ocena rynku reklamowego przeprowadzona przez redakcję miesięcznika.

W tym roku oceniono 28 domów mediowych i 65 agencji. „Przeanalizowaliśmy kondycję i perspektywy każdej z nich. Kryteria oceny obejmują najważniejsze sfery aktywności firm komunikacji marketingowej: sukcesy kreacji, zdobycie lub utratę klientów, inwestycje w ludzi i usługi, wyniki finansowe. Punktem wyjścia do opisu każdej z firm była ankieta, ale pozyskane z niej dane weryfikowaliśmy. Celem „Panoramy Reklamy” jest bowiem precyzyjne i wnikliwe zbadanie rynku” – czytamy w tekście redakcyjnym.

Agencja Cube Group zdobyła maksymalne noty, czyli 5 punktów – w skali „Pressa” oznacza to, że „agencja osiągnęła ponadprzeciętne wyniki w stosunku do swojej dotychczasowej działalności”.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz