Aktualności

Cube Group z nominacją do European Search Awards

Międzynarodowy konkurs European Search Awards od 2011 roku przyciąga najlepsze firmy zajmujace się marketingiem internetowym z całej Europy. Kandydaci startują w 29 kategoriach skoncentrowanych wokół kampanii PPC i SEO oraz rozwoju technologii online marketingowych.

Agencja Cube Group otrzymała nominację za kampanię click-to-call dla iTaxi zgłoszoną w kategorii Best Mobile Campaign – dla najefektywniejszych, najciekawszych i najlepiej przeprowadzonych działań w kanale mobile. Celem kampanii było generowanie połączeń telefonicznych i bezpośrednich zamówień taksówek. To już druga nominacja – wcześniej działania Cube Group dla iTaxi doceniło również jury Google Premier Partner Awards 2016nominacją w kategorii Mobile Performance.

Kampanie były oceniane pod względem m.in.:

 • strategii i doboru grupy docelowej,
 • kreatywności zastosowanych rozwiązań,
 • ROI,
 • mierzalnych rezultatów.

Ogłoszenie wyników i uroczysta gala nagrody odbędą się 27 kwietnia tego roku w Krakowie.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa