Aktualności

Cube Group z nominacją do Google Premier Partner Awards 2016

Cube Group otrzymała nominację w kategorii Mobile Performance w prestiżowym konkursie Google Premier Partner Awards. Są to nagrody przyznawane przez Google dla Partnerów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód oraz Afryka).

W konkursie mogą brać udział tylko najlepsi Partnerzy Google, a jego głównym celem jest wyłonienie najbardziej efektywnych agencji, których działania znajdują potwierdzenie w bardzo dobrych wynikach.

Cube Group zgłosiła się do kategorii Mobile Performance i uzyskała nominację za efektywne działania dla iTaxi. Celem kampanii było generowanie połączeń telefonicznych – bezpośrednich zamówień taksówek przez centralę call center. W prowadzonych działaniach wykorzystano m.in. narzędzie DoubleClick Search.

– Mobile to obok Paid Social oraz Programmatic bardzo silny trend w strategiach online. Performance w tym kanale to wymierny dowód wykorzystania jego olbrzymiego, efektywnego potencjału – mówi Paweł Ważyński, Head of SEM & Social, Certyfikowany Trener AdWords w Cube Group.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 5 grudnia tego roku w Dublinie, Irlandii.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa