Aktualności

Cube Group z nominacją Industry Choice of Agency w International Performance Marketing Awards

Agencja Cube Group, właściciel marek NetSales, MailSales i SalesMedia, znalazła się – jako jedyna firma z Polski – wśród nominowanych w kategorii Industry Choice of Agency w ramach konkursu International Performance Marketing Awards (IPMA) dla agencji, firm technologicznych, sieci afiliacyjnych oraz reklamodawców.

Nagrody przyznawane są w 25 kategoriach dla 6 regionów geograficznych: Ameryka Północna, Ameryka Środkowa, Bliski Wschód i Afryka, Azja i Pacyfik, Europa Zachodnia i Europa Wschodnia. Wśród kategorii są również 3 nagrody specjalne, tzw. Industry Choice: Industry Choice of Network, Industry Choice of Agency oraz Industry Choice of Technology.

Nasza nominacja – Industry Choice of Agency!

W ramach nagród Industry Choice nominacja jest przyznawana przez klientów i branżę. Ci, którzy mają największa liczbę nominacji, dostają się na shortlistę. Na shortliście Industry Choice of Network są międzynarodowe marki Performics, iProspect, MediaComPHD Media i Cube Group – jako jedyna agencja z Polski! Zwycięzca wybierany jest w ramach otwartego głosowania pod tym linkiem, którego wyniki ogłoszone będą na gali IPMA 23 października w Hilton Bankside w Londynie.

Przebieg głosowania

 • Głosowanie odbywa się online pod tym linkiem 
 • Każda firma ma tylko 1 głos – oznacza to, że firma może delegować tylko jedną osobę do oddania głosu, który będzie ostatecznym głosem firmy w danej kategorii.

Jak głosować na nas?

 • Nominacje na liście ułożone są alfabetycznie. Znajdziesz nas na liście jako Cube Group!
 • Dla zainteresowanych dostępne są też pozostałe głosowania w kategoriach Industry Choice of Technology i Industry Choice of Network – oddanie głosu we wszystkich kategoriach nie jest obowiązkowe.

Głosuj na Cube Group pod tym linkiem!

Historia konkursu PMA

Zaczęło się od Performance Marketing Awards – to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 10 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W 2016 roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie w ramach nowo powstałej European Performance Marketing Awards. Wtedy zadebiutowaliśmy w konkursie. Nasza marka SalesMedia – dedykowana e-commerce’om – otrzymała wyróżnienie „Highly Commended” w finale European Performance Marketing Awards (EPMA), pierwszej europejskiej edycji prestiżowego konkursu Performance Marketing Awards.

Ogłoszenie wyników EPMA 2016 odbyło się 4 lipca 2016 r. w Amsterdamie w Grand Hotelu Krasnapolsky. Jury – złożone m.in. z ekspertów z Yahoo, Vodafone, RetailMeNot, Criteo i AppNexus – nominowało SalesMedia w kategoriach Best-Managed Affiliate Programme oraz Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl. SalesMedia to jedyna polska marka, nominowana i wyróżniona przez jurorów oceniających konkretne kampanie.

W 2017 roku edycję europejską zastąpiła edycja międzynarodowa, czyli International Performance Marketing Awards, czyli ta, w której zostaliśmy przez Was nominowani.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa