Aktualności

Cube Group z nominacją w jubileuszowej edycji MIXX Awards

Prestiżowy konkurs MIXX Awards zebrał w tym roku rekordową ilość 226 zgłoszeń. Jest to konkurs na najlepsze kampanie reklamowe z wykorzystaniem digitalu, organizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Cube Group z firmą Promedica24 zgłosiły się w kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanię digitalową „Mamy dla Ciebie pracę!”. W tej kategorii brały udział kampanie ukierunkowane na wygenerowanie bezpośredniej reakcji, takiej jak sprzedaż, konwersja lub chęć zakupu, w tym kampanie wykorzystujące mechanizmy marketingu w wyszukiwarkach, pozycjonowanie i reklamę kontekstową.

Celem Cube Group było pozyskanie leadów i wzrostu zatrudnienia w zawodzie opiekunki osób starszych. W realizacji wykorzystano m.in. paid search, retargeting, dedykowane landing page’e, kampanie afiliacyjne, media społecznościowe, stworzono również stronę internetową z wersją mobilną.

W konkursie każda kampania oceniana jest w paru obszarach:

  • strategii,
  • wykonania i wykorzystania mediów,
  • rezultatów i ROI,
  • kreacji reklamowych.

Uroczysta gala na której odbędzie się wyłonienie zwycięzców została zaplanowana na 1 grudnia tego roku w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie.

Gali towarzyszy konferencja MIXX Conference – w tym roku prelekcje odbędą się w trzech blokach tematycznych, poświęconych marketingowi z influencerami, budowaniu i angażowaniu społeczności oraz content marketingowi. W programie przewidziano liczne case studies, w tym takich firm jak IKEA i Allegro.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz