Aktualności

Cube Group z nominacją w jubileuszowej edycji MIXX Awards

Prestiżowy konkurs MIXX Awards zebrał w tym roku rekordową ilość 226 zgłoszeń. Jest to konkurs na najlepsze kampanie reklamowe z wykorzystaniem digitalu, organizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Cube Group z firmą Promedica24 zgłosiły się w kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanię digitalową „Mamy dla Ciebie pracę!”. W tej kategorii brały udział kampanie ukierunkowane na wygenerowanie bezpośredniej reakcji, takiej jak sprzedaż, konwersja lub chęć zakupu, w tym kampanie wykorzystujące mechanizmy marketingu w wyszukiwarkach, pozycjonowanie i reklamę kontekstową.

Celem Cube Group było pozyskanie leadów i wzrostu zatrudnienia w zawodzie opiekunki osób starszych. W realizacji wykorzystano m.in. paid search, retargeting, dedykowane landing page’e, kampanie afiliacyjne, media społecznościowe, stworzono również stronę internetową z wersją mobilną.

W konkursie każda kampania oceniana jest w paru obszarach:

 • strategii,
 • wykonania i wykorzystania mediów,
 • rezultatów i ROI,
 • kreacji reklamowych.

Uroczysta gala na której odbędzie się wyłonienie zwycięzców została zaplanowana na 1 grudnia tego roku w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie.

Gali towarzyszy konferencja MIXX Conference – w tym roku prelekcje odbędą się w trzech blokach tematycznych, poświęconych marketingowi z influencerami, budowaniu i angażowaniu społeczności oraz content marketingowi. W programie przewidziano liczne case studies, w tym takich firm jak IKEA i Allegro.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa