Aktualności

Cube Group zdobywa srebro w MIXX Awards

Agencja Cube Group zdobyła srebrną nagrodę w prestiżowym konkursie MIXX Awards. Tegoroczna edycja była jubileuszową, już 10. odsłoną tego konkursu organizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Na uroczystej gali odbywającej się w Złotych Tarasach w Warszawie 1 grudnia 2016 roku przyznano wyróżnienia złote, srebrne oraz brązowe, jednak jurorzy nie mieli obowiązku przyznawać w każdej kategorii wszystkich nagród.

Cube Group razem z Promedica24 zgłosiły się do kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanią „Mamy dla Ciebie pracę!” Srebro dla kampanii decyzją jury było najwyższą nagrodą w tej kategorii. W tym roku konkurs Mixx Awards cieszył się bardzo dużą popularnością: zgłoszono aż 226 kampanii, a jury eksperckie obradowało w nowym składzie, w którym znaleźli się eksperci z takich firm jak Play, Netsprint i Aviva.

Mixx to kolejne wyróżnienie w tym roku dla agencji Cube Group. Wcześniej SalesMedia, sieć afiliacyjna należąca do Cube Group, otrzymała wyróżnienie „Highly Commended” w European Performance Marketing Awards w kategorii „Best in Technology”, a współfinansowany przez agencję startup technologiczny, Feedink.com, otrzymał Ekomersa w kategorii „Debiutu Roku – aplikacja SaaS”.

Case study kampanii w specjalnym casebooku: http://files.cubegroup.pl/case%20study/62-63%20Promedica.pdf

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa