Aktualności

Cube Group zdobywa srebro w MIXX Awards

Agencja Cube Group zdobyła srebrną nagrodę w prestiżowym konkursie MIXX Awards. Tegoroczna edycja była jubileuszową, już 10. odsłoną tego konkursu organizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Na uroczystej gali odbywającej się w Złotych Tarasach w Warszawie 1 grudnia 2016 roku przyznano wyróżnienia złote, srebrne oraz brązowe, jednak jurorzy nie mieli obowiązku przyznawać w każdej kategorii wszystkich nagród.

Cube Group razem z Promedica24 zgłosiły się do kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanią „Mamy dla Ciebie pracę!” Srebro dla kampanii decyzją jury było najwyższą nagrodą w tej kategorii. W tym roku konkurs Mixx Awards cieszył się bardzo dużą popularnością: zgłoszono aż 226 kampanii, a jury eksperckie obradowało w nowym składzie, w którym znaleźli się eksperci z takich firm jak Play, Netsprint i Aviva.

Mixx to kolejne wyróżnienie w tym roku dla agencji Cube Group. Wcześniej SalesMedia, sieć afiliacyjna należąca do Cube Group, otrzymała wyróżnienie „Highly Commended” w European Performance Marketing Awards w kategorii „Best in Technology”, a współfinansowany przez agencję startup technologiczny, Feedink.com, otrzymał Ekomersa w kategorii „Debiutu Roku – aplikacja SaaS”.

Case study kampanii w specjalnym casebooku: http://files.cubegroup.pl/case%20study/62-63%20Promedica.pdf

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz