Aktualności

Cube Group zrealizuje kampanię reklamową World of Tanks

cube Group i World of Tanks

Nawiązaliśmy współpracę z Wargaming Limited Company, producentem jednej z najpopularniejszych gier online na świecie – World of Tanks. Kampania realizowana przez nas będzie miała na celu budowanie nowej bazy użytkowników gry w Polsce.

Będziemy realizować kampanię promującą rejestrację nowych polskich użytkowników na dedykowanym landing page’u oraz pobrania gry na PC. W zakresie działań znalazły się e-mail marketing, kampanie natywne oraz push traffic.

– Rynek gier online cały czas dynamicznie rośnie. Pomimo ogromnej konkurencji widzimy w Polsce duże możliwości dalszego rozwoju, a polscy gracze są jedną z naszych najbardziej zaangażowanych społeczności. Jesteśmy na rynku już bardzo długo – w tym roku obchodzimy 10. rocznicę World of Tanks, a gra ciągle zyskuje na popularności. Duża w tym zasługa naszych deweloperów i ciągle dodawanej nowej zawartości jak specjalne misje, mapy i czołgi. A już w sierpniu szykujemy specjalną niespodziankę dla polskich graczy: nowe polskie czołgi średnie w grze, które wzbogacą drzewko technologiczne w World of Tanks. Zależy nam przede wszystkim na dotarciu do nowych polskich użytkowników, dlatego bardzo ważna jest dla nas praca z agencją dobrze znającą regionalny rynek, użytkowników i z doświadczeniem w działaniach online. Cube Group spełnia te wszystkie warunki i widzimy duży potencjał w tej współpracy – mówi Anna Radosiewicz, Marketing Specialist na rynek CEE Wargaming Limited Company.

World of Tanks to najpopularniejsza, drużynowa, wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona bitwom czołgów XX-wieku. Umożliwia graczom udział w spektakularnych bitwach pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi czołgistami na całym świecie. Arsenał to ponad 600 czołgów 11 nacji (USA, Niemiec, ZSRR, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chin, Szwecji, Czechosłowacji, Włoch i Polski), odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. W World of Tanks zarejestrowanych jest ponad 160 000 000 graczy z całego świata.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa