Aktualności

Diament Forbesa 2018 dla Cube Group

Agencja performance marketingowa Cube Group została wyróżniona prestiżowym tytułem Diamentu Forbesa 2018 przyznawanym w corocznym konkursie redakcji miesięcznika biznesowego Forbes.

To kolejne wyróżnienie za osiągnięcia biznesowe w minionym roku – Cube Group otrzymała także tytuł Gazeli Biznesu 2017 jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w województwie mazowieckim. W rankingu „Forbesa” agencja uzyskała 45. miejsce na 251 wyróżnionych w naszej kategorii w województwie mazowieckim.

Eksperci „Forbesa” wybierają na podstawie danych z KRS rozwijające się dynamicznie, najlepiej prosperujące przedsiębiorstwa w regionie, a przy tym najlepszych pracodawców i partnerów biznesowych. Wyróżnienie Diamentem Forbesa oznacza, że Cube Group jest doskonale działającą agencją, z którą współpraca jest pewna i bezpieczna – i warto ją polecać.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa