Aktualności

Drugi EFEKTON dla NetSales

NetSales (marka Cube Group SA) został laureatem II edycji Efekton Awards – pierwszego w Polsce konkursu efektywności w Internecie. Agencja otrzymała nagrodę SILVER EFEKTON 2012 za kampanię „Najmodniejsze Buty” w kategorii sektorowej Moda realizowaną dla klienta Answear.com. Agencja jako jedyna została uhonorowana nagrodą po raz drugi.

Nagrody w Efekton Awards przyznawane są za efektywność działań marketingowych i kampanii w Internecie. Projekty oceniane są przez jury złożone z przedstawicieli: agencji interaktywnych, agencji performance-marketingowych, domów mediowych, sieci reklamowych, wydawców oraz osób skupionych wokół  rynku mediów i reklamy online (

– Efektywność to jedna z kluczowych wartości, którą kierujemy się we współpracy z kontrahentami. Przygotowywane przez NetSales i Cube Group kampanie reklamowe mają przynosić klientom przede wszystkim wymierne zyski. Liczy się realny zwrot z poczynionej inwestycji – mówi Marcin Michalski, Pełnomocnik zarządu Cube Group SA ds. Performance marketingu i jednocześnie zarządzający siecią NetSales.

W 2011 roku sieć NetSales uhonorowana została nagrodą SILVER EFEKTON 2011 za kampanię afiliacyjną realizowaną dla firmy Orange. W tym roku,  podobnie w zeszłym,  dodatkowo wygrała pół miliona odsłon na sieci Ad-vice, jednego ze sponsorów konkursu.

– Nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że obrany kierunek współpracy z  klientami jest właściwy, a nasze działania są niezwykle skuteczne. To także czynnik mobilizujący do dalszej, wytężonej pracy – dodaje Marcin Michalski.

Organizatorem II edycji Efekton Awards był MMT Management. Nad poprawnością przebiegu głosowania czuwała firma doradcza KPMG. Partnerami konkursu byli: KPMG, ZPP, Ad-Vice, ARBOinteractive, magazyn MARKETER+, Marketingowiec.pl.

Case study „Najmodniejsze buty”:

Case study: http://www.slideshare.net/NetSales/najmodniejszebuty-case-studySpot: http://vimeo.com/55519726

Więcej informacji:

www.efektonawards.pl

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa