Aktualności

GG i Cube Group startują ze świąteczną akcją do użytkowników GG

GG (dawne Gadu-Gadu) właśnie uruchomiło pierwszą w swojej historii specjalną akcją świąteczną skierowaną do użytkowników. Za pomysł i wykonanie jej odpowiada agencja performance marketingowa Cube Group. Akcja polega na dedykowaniu użytkownikom komunikatora specjalnego serwisu KodyRabatowe.GG.pl, który oferuje im atrakcyjne rabaty do znanych sklepów internetowych na świąteczne zakupy.

– GG ma prawie 3 miliony wiernych użytkowników. To dla nich właśnie powstał serwis KodyRabatowe.GG.pl z inspiracjami i pomysłami na prezent świąteczny od najlepszych sklepów online i stacjonarnych. Razem z GG zależy nam na odświeżeniu jego wizerunku – wiemy, że wciąż jest tu potencjał marketingowy – opowiada Andrzej Cudny, prezes Cube Group, agencji performance marketingowej, która wspólnie z GG odpowiada za pomysł, poprowadzenie akcji, stworzenie serwisu i jego promocję.

Na stronie KodyRabatowe.GG.pl, która wystartowała 27 listopada, już są dostępne kody zniżkowe wyselekcjonowanych partnerów z najpopularniejszych świątecznych kategorii (m.in. fashion, home & living, książki i więcej): Księgarnie Matras, Smyk, 5.10.15, Neo24, Diverse, ZloteWyprzedaze.pl, Chocolissimo, Audioteka, Nexterio i inni. Lista partnerów jest sukcesywnie poszerzana – duża część kodów nie jest dostępna w innych serwisach tego typu.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa