Aktualności

Innogy zaraża dobrą energią w internecie z Cube Group

Trwa internetowa odsłona jesiennej kampanii „Miło Cię widzieć” w kanałach digital, w ramach której RWE Polska oficjalnie zmienia nazwę oraz logotyp – za działania online w całości odpowiada Cube Group.

Celem kampanii, która rozpoczęła się we wrześniu i będzie emitowana w internecie do końca roku, jest dotarcie do jak największej liczby warszawiaków z informacją o rebrandingu oraz pokazanie im, że wszystko, co ich otacza, zasilane jest energią od innogy. – Kampania online – obok szerokich działań outdoor, ambient, komunikacji na ekranach w autobusach i metrze, citylightach i kinach – jest jednym z najistotniejszych elementów cyklu działań związanych z rebrandingiem RWE w innogy, stanowiąc w kreacjach platformę przepływu dobrej energii i podkreślając innowacyjny kierunek rozwoju marki– mówi Elżbieta Łaszczewska, ekspert z działu Digital i Innowacje innogy Polska.

Do zadań Cube Group należą strategia komunikacji online, planowanie i zakup mediów (display, programmatic, mobile, e-mail marketing), przygotowanie kreacji m.in. dostosowanych do kontekstu emisji, analityka i bieżąca optymalizacja. Za działania związane z kampanią rebrandingową innogy w pozostałych kanałach odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT przy wsparciu Possible.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa