Aktualności

Kluczowe zmiany w zespole Cube Group

Lipiec zaczął się w spółce Cube Group dużymi zmianami. Jedna z najszybciej rozwijających się agencji performance marketingu postawiła na ruchy personalne, których celem jest zwiększenie aktywności firmy na rynku.

Z początkiem lipca do zarządu  Cube Group dołączył były Przewodniczący jej Rady Nadzorczej Gwidon Humeniuk, który nadzorował wcześniej spółkę z ramienia największego udziałowca funduszu Xevin Investments. Zmiana ma na celu wzmocnienie dotychczasowych działań zarządu na rynku reklamy internetowej. Humeniuk wraz z Andrzejem Cudnym, Prezesem Zarządu Cube Group S.A., odpowiadać będzie za strategiczny rozwój firmy i umacnianie jej pozycji na rynku.

Jednocześnie na stanowiska dyrektorów operacyjnych awansowali Katarzyna Janicka i Cezary Śledziak.  Katarzyna Janicka, do tej pory zatrudniona na stanowisku Sales Directora,  odpowiedzialna będzie za nadzorowanie działań afiliacyjnych, monitorowanie pracy zespołu account’ów oraz pracę nad projektami specjalnymi.

Cezary Śledziak, do niedawna Account Director, obejmuje nadzór nad spółką zależną SEMtec, stając się  jednocześnie odpowiedzialnym za cały obszar SEM w Cube Group S.A.

Z dniem 1 lipca do zespołu dołączyła nowa osoba –  Anna Staranowicz,  kierująca działaniami PR’owymi, marketingowymi  oraz szkoleniowymi.  Anna Staranowicz była wcześniej związana zawodowo z Mediarun Sp. z o.o. i Top Consulting S.A.

– Dynamiczny rozwój firmy pociąga za sobą zmiany personalne, które pozwolą nam na świadczenie usług w szerszym zakresie i na jeszcze wyższym poziomie. Dlatego też w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy znacząco powiększyliśmy nasz zespół. Ogromna liczba projektów, w które Cube Group jest zaangażowany wymusza poszukiwanie kolejnych specjalistów. Okres wakacyjny jest poświęcony w firmie na reorganizację naszych struktur – podsumowuje Andrzej Cudny, Prezes Zarządu Cube Group S.A.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa