Aktualności

Marcin Michalski jedynym jurorem z Polski w konkursie International Performance Marketing Awards

W tegorocznej edycji konkursu International Performance Marketing Awards (IPMA) zasiądzie przedstawiciel polskiej branży marketingowej Marcin Michalski, Członek Zarządu Cube Group i ekspert od strategii sprzedaży w internecie oraz rynku reklamy internetowej.

Marcin Michalski jest jednym z 21 sędziów międzynarodowego jury, które odpowiada za ocenę i przyznanie nagród przedstawicielom branży marketingowej w niemal 30 kategoriach, w tym m.in. Best Use of Data, Best Performance Marketing Technology, Best Performance Marketing Campaign and Strategy i Best-Managed Global Affiliate Programme. W jury konkursu zasiadają międzynarodowi eksperci po stronie reklamodawców (m.in. Fox Sports, Expedia), sieci, agencji reklamowych czy domów mediowych (m.in. należącej do Billa Gatesa amerykańskiej agencji Branded Entertainment Network czy australijskiej sieci Commission Factory), wydawców (Money.co.uk) oraz twórców technologii (IgnitionOne).

Wybór najlepszych projektów zgłoszonych do IPMA obędzie się w sierpniu, a oficjalna gala i wręczenie nagród będą miały miejsce 15 października w Londynie w hotelu Grange St. Paul’s.

Performance Marketing Awards (wcześniej A4UAwards) to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 12 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W 2016 roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie. To wtedy SalesMedia (dziś NetSalesMedia), sieć należąca do Cube Group, otrzymała wyróżnienie Highly Commended w kategorii Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl. Od 2017 roku organizatorzy realizują edycję międzynarodową konkursu.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz