Aktualności

Marcin Michalski jedynym jurorem z Polski w konkursie International Performance Marketing Awards

W tegorocznej edycji konkursu International Performance Marketing Awards (IPMA) zasiądzie przedstawiciel polskiej branży marketingowej Marcin Michalski, Członek Zarządu Cube Group i ekspert od strategii sprzedaży w internecie oraz rynku reklamy internetowej.

Marcin Michalski jest jednym z 21 sędziów międzynarodowego jury, które odpowiada za ocenę i przyznanie nagród przedstawicielom branży marketingowej w niemal 30 kategoriach, w tym m.in. Best Use of Data, Best Performance Marketing Technology, Best Performance Marketing Campaign and Strategy i Best-Managed Global Affiliate Programme. W jury konkursu zasiadają międzynarodowi eksperci po stronie reklamodawców (m.in. Fox Sports, Expedia), sieci, agencji reklamowych czy domów mediowych (m.in. należącej do Billa Gatesa amerykańskiej agencji Branded Entertainment Network czy australijskiej sieci Commission Factory), wydawców (Money.co.uk) oraz twórców technologii (IgnitionOne).

Wybór najlepszych projektów zgłoszonych do IPMA obędzie się w sierpniu, a oficjalna gala i wręczenie nagród będą miały miejsce 15 października w Londynie w hotelu Grange St. Paul’s.

Performance Marketing Awards (wcześniej A4UAwards) to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 12 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W 2016 roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie. To wtedy SalesMedia (dziś NetSalesMedia), sieć należąca do Cube Group, otrzymała wyróżnienie Highly Commended w kategorii Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl. Od 2017 roku organizatorzy realizują edycję międzynarodową konkursu.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa