Aktualności

Marcin Michalski wykładowcą performance marketingu na Uczelni Łazarskiego

Wracamy na uczelnię – jako wykładowcy! Marcin Michalski, członek zarządu Cube Group, ponownie dołączył do grona wykładowców studiów podyplomowych „E-marketing w praktyce” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Zajęcia trwającej właśnie edycji 2016/2017 podzielone są na cztery moduły: (1) Wprowadzenie do e-marketingu, branding i social media, (2) Badania, strategia, psychologia mediów, (3) Analityka, realizacje projektów, prowadzenie e-biznesu, (4) Narzędzia e-marketing, PR i prawo. To już druga edycja, w ramach której Marcin poprowadzi zajęcia z performance marketingu. Wykład i ćwiczenia praktyczne odbędą się 18 i 19 marca, a wśród poruszanych tematów będą m.in.:

 • miejsce marketingu efektywnościowego w strategii organizacji i w budżecie firmy,
 • strategie i najważniejsze narzędzia performance marketingowe,
 • analiza danych, testy i optymalizacja mediowa,
 • sztuka tworzenia kreacji, które konwertują,
 • oraz case studies, m.in. kampanie dla firm Promedica24.pl (MIXX Awards), Answear.com (nagroda Silver Efekton), Żabka (nominacja do Golden Arrow), home.pl (wyróżnienie w European Performance Marketing Awards), MANGO.

W gronie wykładowców „E-marketingu w praktyce” jest sporo osobowości tworzących rynek reklamy internetowej w Polsce, m.in. prezes firmy Polskie Badania Internetu Andrzej Garapich, dyrektor ds. komunikacji w Polskie Badania Internetu Anna Miotk, dyrektor należącej do Agory sieci reklamowej Glossy Media Katarzyna Cieślik, prezes UseLab Wiesław Kotecki oraz dyrektor zarządzający FreshMail Paweł Sala.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa