Aktualności

Nasz komentarz: Za jeden post na Instagramie Ronaldo może zarobić nawet 1,6 mln dolarów. „To nie jest zwykły influencer”

Jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Cristiano Ronaldo może liczyć na jeszcze więcej pieniędzy. Dzięki swoim rekordowym zasięgom na Instagramie portugalska gwiazda futbolu może za jeden wpis reklamowy w tym serwisie zarobić aż 1,6 mln dolarów.

– Cena za post jest duża, ale warta tego, co marka może w zamian otrzymać – ocenia Ewelina Kapuścińska, nasza Digital Marketing Expert, dla portalu Wirtualnemedia.pl.

– Influencerzy coraz częściej nie boją się mówić o ważnych dla nich tematach i pokazują zaangażowanie społeczne. To pokazuje też, że zasady gry się trochę zmieniają i o zasadach może decydować silna marka osobista, jaką jest niewątpliwie Ronaldo, nawet w starciu z dużym koncernem – mówi Ewelina Kapuścińska.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/post-instagram-cristiano-ronaldo-dostaje-1-6-mln-dolarow-to-nie-jest-zwykly-influencer

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa