Aktualności

NetSales wprowadza nowy na rynku polskim model rozliczeń za kampanie online

NetSales, sieć performance marketingowa należąca do Cube Group, wprowadza nowy na polskim rynku model rozliczenia za kampanie online: CPQV (Cost Per Quality Visitor).

Model Quality Visitor umożliwia płatność za jakościowy ruch generowany przez realnych i aktywnych użytkowników. Jest to rozliczenie za czas lub głębokość wizyty. Quality Visitor to użytkownik, który po kliknięciu w baner lub link reklamowy spędzi na stronie reklamodawcy ustaloną ilość czasu lub otworzy na niej ustaloną liczbę podstron. Płatność dotyczy tylko wizyt, które spełniły określone kryteria.

– Strach przed błędnymi inwestycjami w media internetowe wymusza na rynku tworzenie modeli rozliczeń, które są bezpieczne z punktu widzenia reklamodawcy, ale potrafią też zapewnić odpowiednią skalę działania – tłumaczy Marcin Michalski, członek zarządu Cube Group, założyciel sieci NetSales. – Google wprowadza właśnie vCPM, czyli rozliczenie za odsłony reklam, które faktycznie zostały obejrzane przez użytkownika, a nie wyświetlone gdzieś na dole strony. „Financial Times” wprowadził model CPH, czyli koszt za godzinę wyświetlenia reklamy w celu zwiększenia jej efektywności pod kątem brandingu. Wprowadzenie CPQV (Cost Per Quality Visitor), czyli kosztu za jakościowego użytkownika, to kolejny krok w stronę czynienia reklamy internetowej opłacalną inwestycją niż ryzykownym kosztem.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz