Aktualności

Nowi specjaliści dołączają do zespołu Cube Group

Pierwszy kwartał roku 2010 upłynął nam między innymi na zakrojonej na szeroką skalę rekrutacji efektem której jest dołączanie do naszego zespołu kolejnych specjalistów. Nowe osoby wzmocniają poszczególne działy lub będą się zajmowały się wdrażaniem nowych prowadzonych przez firmę projektów związanych z marketingiem.  W kolejnych tygodniach bedziemy informować Państwa o nowych osobach w Cube Group. Cały czas czekamy także na zgłoszenia kolejnych kandydatów do pracy.

Od kwietnia Katarzyna Janicka dołączyła do Cube Group obejmując stanowisko Sales Directora. Do jej obowiązków będzie należało tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej online dla obecnych oraz przyszłych klientów naszej firmy. Dotychczasowa kariera zawodowa Katarzyny związana była z Internet Group. Początkowo w Ad.Necie, gdzie była odpowiedzialna za realizację kampanii rozliczanych ze efekt a następnie w OMG Poland na stanowisku Affiliate Directora gdzie rozwijała swoje umiejętności z zakresu marketingu afiliacyjnego. Ostatnio obejmowała stanowisko Dyrektora Departamentu Internetu w CR Media Consulting nadzorując realizację kampanii zarówno dla domów mediowych jak i klientów bezpośrednich. Do jej obowiązków należały również negocjacje warunków zakupowych i sprzedażowych.

Sebastian Białousz objął stanowisko Business Development Managera. W Cube Group jest odpowiedzialny za obsługę systemu e-mailingowego Tripolis Dialogue oraz platformy LeadR. Do jego zadań należy również współtworzenie strategii i wdrażanie nowych produktów niespotykanych do tej pory na polskim rynku w zakresie database marketingu. W dłuższej perspektywie wesprze zarząd spółki w sprzedaży i promocji systemów firmy Omniture, której Cube Group jest przedstawicielem od zeszłego roku. Dotychczas Sebastian był związany zawodowo ze spółką Interactive Marketing Partner, gdzie obejmował stanowisko Product Managera odpowiedzialnego za rozwój technologiczny autorskiego systemu do direct marketingu, wykorzystującego nowoczesne kanały komunikacji jak Internet i mobile.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa