Aktualności

Nowość w ofercie Cube Group – wysokosprofilowane leady i dynamiczny rozwój LeadR

Firma Cube Group, jedna z najszybciej rozwijających się agencji performance marketingu, postawiła na dynamiczny rozwój marketingu bazodanowego.

Projekt LeadR, obecny na polskim rynku od początku roku 2010,opiera się na dostarczeniu baz danych o określonym profilu zakupowym. Cube Group proponuje tym samym przeprowadzenie akcji promocyjnych, których celem jest generowanie wysokiej jakości baz danych „szytych na miarę”, czyli o określonych potrzebach produktowych/usługowych. LeadR oferuje jednocześnie klientom dostęp do świeżych telemarketingowych baz danych, gdzie klienci mogą definiować podstawowe kryteria demograficzne osób, do których chcieliby dotrzeć. Dodatkowo w nowej ofercie Cube Group istnieje możliwość zamówienia baz danych osób, które bezpośrednio korzystają z usług konkurencji. Dzięki temu możemy zwiększyć własną sprzedaż. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z przygotowaniem landing page, form reklamowych czy też opieki Project Managera, a rozliczenie następuje za wygenerowany kontakt. Wśród klientów korzystających z nowej usługi Cube Group znaleźli się m.in. Top Secret, Speak Up, Union Investment, BGŻ.

W związku ze zwiększoną liczbą zapytań dotyczących lead generation, Cube Group powiększył zespół o dwie osoby. Z początkiem grudnia do firmy dołączyli: Monika Modzelewska oraz Marcin Wolnicki, którzy na stanowisku Junior Account Managera odpowiadają zauruchomienie nowych projektów lead generation, kontakt z klientami oraz optymalizację prowadzonych kampanii.

O kluczowych zmianach w zespole mówi Sebastian Białousz, Business Development Manager  w Cube Group S.A.: „Zauważyliśmy niszę na polskim rynku, na którym brakuje dobrze sprofilowanych i aktualnych baz danych. Coraz więcej kampanii reklamowych w Internecie nastawionych jest na pozyskiwanie ściśle określonych kontaktów do potencjalnych klientów. Tworząc projekt LeadR wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. Ryzyko związane z dostarczeniem kontaktów spoczywa na naszych doświadczeniach w zakresie realizowanych kampanii reklamowych rozliczanych za efekty. Mając na uwadze profesjonalizm naszego zespołu, jesteśmy pewni, że projekt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, zyskując zaufanie nowych klientów”.

Szczegółowe informacje na temat projektu Cube Group znajdują się na stronie www.leadr.pl.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa