Aktualności

Nowy Prezes oraz plany wejścia na NewConnect

Na stanowisko Prezesa Zarządu w styczniu 2008 roku powołany został Marcin Hutnik. Zmiany w strukturze Cube Group mają na celu przygotowanie firmy do wejścia na giełdę.

Cube Group wzmacnia swoje struktury funkcjonalne i zatrudniamy kolejnych ekspertów. Na stanowisko Prezesa Zarządu w styczniu 2008 roku powołany został Marcin Hutnik.Marcin Hutnik pełnił wcześniej funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz członka Zarządu IPM Sp. z o.o., a w latach wcześniejszych funkcję Dyrektora Reklamy w VBC Sp. z o.o / Lupus Sp. z o.o. oraz Dyrektora ds. Sprzedaży w Vogel Publishing Sp. z o.o. (od sierpnia 2002 Vogel Burda Communications Sp. z o.o.).Nowy Prezes wyznaczył kolejne cele strategiczne dla firmy, które obejmują m. in. rozwój sprzedaży w zakresie marketingu w wyszukiwarkach i reklam w sieciach reklamy kontekstowej, intensywne budowanie know-how, jak też rozwój narzędzi SEM i SEO.Zmiany przekształcające Cube Group w spółkę akcyjną mają na celu przygotowanie firmy do wejścia na giełdę. W ofercie publicznej firma chcemy pozyskać kapitał na nasz dalszy rozwój.- Jesteśmy pierwszą agencją zajmującą się SEM, która wchodzi na NewConnect. Można powiedzieć, że rynek, na którym działamy, rośnie w oczach. Według danych opublikowanych przez IAB Polska, wydatki na marketing w wyszukiwarkach są najszybciej rosnącym segmentem reklamy internetowej w Polsce – mówi Marcin Hutnik.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa