Aktualności

PayU klientem Cube Group

Agencja digital marketingowa Cube Group współpracuje z PayU. Agencja odpowiada za działania digital promujące system płatności online wśród klientów biznesowych. 

Cube Group w ramach podpisanej umowy realizuje dla PayU zadania w zakresie strategii oraz planowania i zakupu mediów w digital. Ponadto w ramach współpracy agencja odpowiada za obsługę analityczną PayU oraz stałą optymalizację działań w oparciu  o dane. Zadaniem agencji jest wypromowanie systemu płatności i promocji kierowanych do nowych klientów biznesowych.

Komunikacja jest prowadzona m.in. z wykorzystaniem kanałów: display, e-mail marketing, social media, afiliacja. Współpraca została nawiązana długoterminowo.

PayU jest liderem płatności internetowych w Polsce i na wielu rynkach na świecie. Dostarcza prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa