Aktualności

Rusza II edycja Beautiful Story. LPP ponownie z NetSales i Cube Group

Ruszyły dwie nowe kampanie spółki LPP, tym razem skoncentrowane wokół Reserved i Mohito. Za działania w Internecie odpowiada ponownie agencja performance marketingowa Cube Group.

W nowej kampanii RESERVED „Beautiful Story” pojawia się Magdalena Frąckowiak, jedna z najbardziej znanych polskich top modelek (17 miejsce w światowym rankingu models.com).  Sesja do kolekcji wiosenno-letniej, ukazująca realia pracy modeli oraz piękno ich życia powstała  w Buenos Aires.

W przypadku dynamicznie rozwijającego się MOHITO zadecydowano o skierowaniu kolekcjido młodych kobiet, żyjących w dużych aglomeracjach Europy Środkowej. Projektanci Mohito tworząc kolekcję wiosenno-letnią, myśleli o kobietach aktywnych zawodowo, atrakcyjnych, wolnych, twórczych i świadomych swych atutów.

Zarówno w przypadku Reserved jak i Mohito akcją jest pobranie kuponu rabatowego, który można wykorzystać w sklepach stacjonarnych. Należy jedynie zapisać się do newslettera lub dołączyć do fanów obu marek na Facebooku.

Kampanie przeprowadzane są  w modelu efektywnościowym w sieci afiliacyjnej NetSales. Kampanie emitowane są na witrynach kobiecych, związanych z urodą, modą, zdrowiem, lifestylem. Zdecydowano się również na nawiązanie współpracy z czołowymi polskimi szafiarkami. Celem kampanii jest wzrost sprzedaży w sklepach stacjonarnych Reserved i Mohito.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa