Aktualności

Rusza II edycja Beautiful Story. LPP ponownie z NetSales i Cube Group

Ruszyły dwie nowe kampanie spółki LPP, tym razem skoncentrowane wokół Reserved i Mohito. Za działania w Internecie odpowiada ponownie agencja performance marketingowa Cube Group.

W nowej kampanii RESERVED „Beautiful Story” pojawia się Magdalena Frąckowiak, jedna z najbardziej znanych polskich top modelek (17 miejsce w światowym rankingu models.com).  Sesja do kolekcji wiosenno-letniej, ukazująca realia pracy modeli oraz piękno ich życia powstała  w Buenos Aires.

W przypadku dynamicznie rozwijającego się MOHITO zadecydowano o skierowaniu kolekcjido młodych kobiet, żyjących w dużych aglomeracjach Europy Środkowej. Projektanci Mohito tworząc kolekcję wiosenno-letnią, myśleli o kobietach aktywnych zawodowo, atrakcyjnych, wolnych, twórczych i świadomych swych atutów.

Zarówno w przypadku Reserved jak i Mohito akcją jest pobranie kuponu rabatowego, który można wykorzystać w sklepach stacjonarnych. Należy jedynie zapisać się do newslettera lub dołączyć do fanów obu marek na Facebooku.

Kampanie przeprowadzane są  w modelu efektywnościowym w sieci afiliacyjnej NetSales. Kampanie emitowane są na witrynach kobiecych, związanych z urodą, modą, zdrowiem, lifestylem. Zdecydowano się również na nawiązanie współpracy z czołowymi polskimi szafiarkami. Celem kampanii jest wzrost sprzedaży w sklepach stacjonarnych Reserved i Mohito.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz