Aktualności

SalesMedia z wyróżnieniem w European Performance Marketing Awards 2016 – jako jedyna polska marka

SalesMedia – marka Cube Group dedykowana e-commerce’om – otrzymała wyróżnienie w finale European Performance Marketing Awards (EPMA), pierwszej europejskiej edycji prestiżowego konkursu Performance Marketing Awards.

Ogłoszenie wyników EPMA 2016 odbyło się 4 lipca w Amsterdamie w Grand Hotelu Krasnapolsky. Jury – złożone m.in. z ekspertów z Yahoo, Vodafone, RetailMeNot, Criteo i AppNexus – nominowało SalesMedia w kategoriach Best-Managed Affiliate Programme oraz Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl. W kategorii Best in Technology & Telecomszwyciężyła międzynarodowa sieć afiliacyjna Affiliate Window, jury jednak zdecydowało się wyróżnić dodatkowo dwie spośród pozostałych pięciu firm: ex aequo SalesMedia oraz amerykańską platformę z kuponami, promocjami cashback i zniżkami RetailMeNot. SalesMedia to jedyna polska marka, nominowana i wyróżniona przez jurorów oceniających konkretne kampanie.

– Jesteśmy dumni z tego, że marka z Polski znalazła się w gronie dwóch mocnych i rozpoznawalnych graczy z Europy w kategorii szczególnie nakierowanej na innowacyjne technologiczne rozwiązania – komentuje wyróżnienie Bartosz Kowalczyk, Managing Director SalesMedia. Praca nad programem Polecaj.home.pl wykonana wspólnie z zespołem marketerów home.pl przyniosła nam sporo wyzwań, nauki i świetne wyniki sprzedażowe, a docenienie przez jurorów to dodatkowa motywacja do dalszej pracy i poszukiwania wspólnie z klientami nowatorskich i jeszcze efektywniejszych rozwiązań na skalę międzynarodową.

Performance Marketing Awards (wcześniej A4UAwards) to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 10 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa